Barbie saldırıya uğradı

barbie

"İnsan Barbie" olarak tanınan Ukraynalı Valeria Lukyanova, Odessa'da evinin yakınlarında saldırıya uğradı.

DUDAĞI PATLADI

28 yaşındaki Lukyavona, evine yaklaştığı sırada saldırıya uğradığını yüzünden yaralandığını ve dudağının da patladığını ileri sürdü.

İki yıldır kendisine yönelik bir tehdit kampanyası yürütüldüğünü söyleyen Valeria Lukyavona "Aslında kimsenin saldırısına uğramadı. Estetik operasyon geçirdi" iddialarını da yalanladı.

Barbie Bebek Valeria Lukyanova-Foto Galeri

"İKİ KİŞİ SALDIRDI"

Lukyavona "Apartmanın girişinde saldırıya uğradım. Tam kapıyı açmak için kapı kilidinin kodunu girdiğim sırada iki kişi bana saldırdı" dedi. Etrafın karanlık olduğunu böyleyen Lukyanova "Hiçbir şey söylemediler. Sadece saldırdılar" diye konuştu.

Ağır ağrı kesiciler aldığını söyleyen "insan Barbie" "Şimdi daha iyiyim. Ama bazen gecenin bir yarısı korkunç ağrılar içinde uykumdan uyanıyorum" dedi.

International Business Times'a röportaj veren Lukyanova, "Artık yemek yemeyeceğim. Sadece güneş ışığı ve hava ile yaşayabilirim" demişti. Valeria, aynı zamanda su da içmeyecek.

Barbie bebeklere benzerliğiyle bilinen Valeria Lukyanova göğüsleri dışında hiçbir yerinin estetik müdahale görmediğini söylüyor.

Barbie saldırıya uğradı