Petrol
110.66
1.42%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
478.404
-0.60%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C
  Belçim Bilgin Kürt kızı rolüyle Hollywood'a açılıyor

  Belçim Bilgin Kürt kızı rolüyle Hollywood'a açılıyor

  "Backstabbing for Beginners" filminde Iraklı bir Kürt kızını canlandıracak Belçim Belgin, Hollywood kapılarını zorlayacak.
  • Haber Merkezi
  • 08.03.2016 - 08:52

  Gergedan Mevsimi', 'Let the Music Play' gibi önemli yapımlarla dünyaya açılan Belçim Bilgin, yeni projesiyle Hollywood kapılarını zorlayacak. Ünlü oyuncu, 'Backstabbing for Beginners'ta Ben Kingsley, Jacqueline Bisset ve Theo James'le başrolü paylaşacak.

  Belçim Bilgin Kürt kızı rolüyle Hollywood a açılıyor #1

  ÇEKİMLER BAŞLADI

  Belçim Bilgin'in başrolü üstlendiği "Backstabbing for Beginners"ın çekimlerine Fas'ta başlandı. Politik gerilim türündeki filmde Bilgin, "The Divergent" serisiyle tanınan Theo James, Oscar ödüllü aktör Ben Kingsley ve dünyaca ünlü oyuncu Jacqeuline Bisset ile birlikte kamera karşısına geçiyor.

  Belçim Bilgin Kürt kızı rolüyle Hollywood a açılıyor #2

  JAMES'İN KALBİNİ ÇALAN KÜRT GÜZEL

  James "Backstabbing for Beginners"da, Birleşmiş Milletler'in Petrol Karşılığı Gıda Program Koordinatörlüğü'ne atanan Michael adlı idealist bir genci canlandırıyor. Savaş sonrası görev gereği kendini Irak'ta bulan Michael, Ben Kingsley'nin oynadığı Pasha'ya güvenebileceğini düşünüyor ama işler planladığı gibi gitmiyor. İşte o günlerde yolu Belçim Bilgin'in canlandırdığı Kürt kızıyla kesişiyor. Ve gerilimli bir ortamda sürpriz bir aşk hikâyesi doğuyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir