Beren Saat'ten Değer Deniz paylaşımı

Dün akşam saatlerinde İstanbul Beyoğlu'nda müzisyen Değer Deniz, evinde çantasının kayışıyla boğularak öldürülmüş şekilde bulunmuştu.

Genç kadının ölümün ardından Beren Saat, Instagram hesabından Değer Deniz'in ölümüne ilişkin bir bir yazı paylaştı.

"HAYVANIN BİRİ GELİR GENCECİK DENİZ'İ BOĞAR"

Saat, paylaşımında "Bir kızın olur sevinçten uçar, gözün gibi bakar, kıyamazsın. Adını Değer koyar herkes senin gibi kıymetini bilsin istersin. Tutkusuna koşsun; O müziğine müziği O'na emanet olsun, sanatla ölümsüz olsun istersin. Sonra hayvanın biri gelir gencecik Değer Deniz'i boğar! Allah kahretsin." notunu düştü.

Beren Saat'ten Değer Deniz paylaşımı

Beren Saat'in paylaşımından sonra bir paylaşım da eşi, ünlü şarkıcı Kenan Doğulu'dan geldi. Doğulu paylaşımında, "Gencecik pırıl pırıl bir müzisyen Değer Deniz bir cinayete kurban gitti. Üzüntümüz tarifsiz. Ailesi ve tüm dostlarına sabır ve kuvvet diliyorum. Suçlu veya suçluların en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesi en büyük dileğimiz. Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin." sözlerine yer verdi.

Beren Saat'ten Değer Deniz paylaşımı

Olay dün akşam saatlerin İstanbul Beyoğlu'nda meydana geldi. Değer Deniz'e telefonla ulaşamayan yakınları dairenin kapısını çilingirle açtırdı. Eve giren yakınları Değer Deniz'in cansız bedeniyle karşılaştı.

ÇANTASININ KAYIŞIYLA BOĞULMUŞ

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Polis ekipleri cinayetin işlendiği evin sokağını güvenlik şeridine aldı. Olay yeri inceleme ekipleri, yaptıkları incelemede Değer Deniz'in çanta kayışıyla boğulduğu ellerinin ise şarj kablosuyla bağlandığı tespit edildi. Polis, evde boğuşma izlerinin olduğunu tespit etti. Polis şüpheli yada şüphelilerin bulunması için soruşturma başlattı.Olay yerine gelen müzisyen Değer Deniz'in yakınları gözyaşlarına boğuldu. Müzisyen Değer Deniz'in cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü.

TECAVÜZ BULGUSU YOK

Polis cinayetin gasp amaçlı olma ihtimali yönünde de araştırma yaparken, cinayet saatinin gündüz olduğu bildirildi. Ayrıca genç kadında herhangi bir tecavüz bulgusu olmadığı kaydedildi.