Euro
10.1695
0.08%
Dolar
8.6617
-0.03%
Altın
491.67
0.75%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
380.600
-7.78%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Berkay, mahkemede yalan söylediğini itiraf etti

  Berkay, mahkemede yalan söylediğini itiraf etti

  Arda Turan ile arasında yaşananlar nedeniyle hakim karşısına çıkan Berkay, mahkemede yalan beyanda bulundu, bunu sosyal medyadan da açık bir şekilde dile getirdi.
  • Haber Merkezi
  • 30.01.2019 - 13:32

  Ünlü şarkıcı Berkay, Arda Turan ile kavgası sonrasında bugün mahkeme gitti.

  Mahkeme geliri ile ilgili beyanda bulunan Berkay, herkesi şaşırtmıştı.

  Şarkıcı Berkay'dan bin TL aylık gelir açıklaması ViDEO

  "ANLAŞILMASI GEREKEN ANLAŞILIYOR ZATEN"

  Konuyla ilgili kendi sosyal medyasından bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Arkadaşlar bin TL gelire takılmışsınız ama onu benim neden söylediğim aşikâr. Bin TL kazanmadığımın herkes farkındadır. Öpüyorum, bunlara takılmayın, geçin gidin! 1000 TL kazanmadığımı beyninin yüzde 1 kısmını kullanan biri anlar… Asıl beni korkutan 1000 TL aldığımı düşünen, inanan kısım. Gençler yardım kampanyası başlatmışsınız. ‘İki çocuk 1000 TL ile geçim zor’ diyerek. Bunu neden söylediğim aşikar ortada… Anlaşılması gereken anlaşılıyor zaten. Siz de takılmayın ne kazandığımı… Yaşadığım hayat ve sahip olduklarım azıcık da olsa belli eder." diye konuştu.

  MAHKEMEYİ KANDIRDIM İTİRAFI

  Bu sözler, Berkay'ın mahkemede yalan söylediğinin itirafı niteliğinde.

  Berkay, mahkemede yalan söylediğini itiraf etti #1

  "KİNAYE YAPTIM"

  Bu açıklamanın hemen ardından Berkay bir açıklama daha yaparak, "Bizim aylık kazancımızı bilmesi gereken kurumlar biliyor. Ben sadece insanların sahip olduklarını böbürlenerek söylemelerinden dolayı orada bir rahatsızlık duydum ve kinaye yaptım. Sanık koltuğunda yargılanan birinin '300 bin euro kazanıyorum aylık' demesine karşılık ben de '1000 lira kazanıyorum' dedim. Bu maksatla kinaye yapılarak söylenmiş bir şeydi." diye konuştu.

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir