Bu bayram Ajda Pekkan'ın bayramı oldu

Bu bayram Ajda Pekkan'ın bayramı oldu

Bayram bir kez daha ünlülere yaradı. Müzik dünyasının tanınmış isimleri konserlerinden kazandıkları parayla şeker gibi bir bayram geçirmeyi başardı. Süperstar Ajda Pekkan en çok kazanan isim olurken, Funda Arar ve Gülşen'de bir den fazla yerde çıkarak arayı kapamaya çalıştılar.

BU FİYATA CANLI SÖYLEMEM

Bodrum'da Billionaire Club'de sahne almak için aylar öncesinden anlaşma yapan Superstar Ajda Pekkan bir gece için 200 milyar lira alarak en büyük kazancı yapan şarkıcı oldu. Sanatçı, konser öncesinde, "Bu paraya sadece playback yapacağım" ifadesini kullanınca kriz çıktı. Mekanın işletmecileri, 30 bin lira daha ödeyip Pekkan'ın orkestrasını da getirtti!

İKİNCİ SIRADA YER ALDI

Her sahne aldığı mekanı dolduran sanatçılar arasında yer alan Funda Arar bayram konserlerinden aldığı ücretle Pekkan'ın takip etti. Şarkıcı bayramın ilk günü Girne Malpas Otel'de çıkarak 150 bin TL kazandı.

100 BİN TL'Yİ KAPTI

En çok kazanan ünlüler arasında yer alan Hadise, Kıbrıs Kaya Artemis'de verdiği konserden 100 bin TL aldı. Şarkıcı verdiği kilolarla da dikkat çekti.

İŞLERİ KOCASINA BIRAKTI

Mersin, Antalya ve Bodrum'da sahne alan Demet Akalın, konser başına 75 bin TL aldı. Ünlü sanatçının konserde bütün organizasyon işlerini eşi Okan Kurt'a bırakması ise gözden kaçmadı.

ÜÇ KONSERDE ANCAK DENKLEDİ

Alanya Antalya Çeşme'de sahne alan Gülşen, konser başına 70 bin TL aldı. Pekkan'ın konser başına aldığı ücreti geçemeyen şarkıcı ancak çıktığı üç konserden 210 bin TL kazanarak bayram sezonunu kapadı.