Buğra Gülsoy'dan aldatma açıklaması

Buğra Gülsoy'dan aldatma açıklaması

Bundan 10 ay önce evlenen Buğra Gülsoy ve Burcu Kara'nın boşanacağı iddia edilmişti. Hatta, Gülsoy'un evini ayırıp Nişantaşı'nda ayrı bir eve çıkacağı da öne sürülmüştü. İddialar burada bitmedi. Gülsoy'un eski sevgilisi manken Selen Soyder'le yeniden görüşmeye başladığı söyledi.

ALDATMA İDDİALARI ASILSIZ

Soyder, "Bir yıldır görmüyorum. Buğra şu an evli, bekar bile olsa yeniden barışmamız mümkün değil. Bitmiş gitmiş bir ilişki, artık işim olmaz" açıklamasını yaptı. Gülsoy da, "Eşimi aldatmam gibi bir şey söz konusu değil. İddialar asılsız" dedi.

Burcu Kara da sessiz kalmadı. Kara'nın Twitter'da "Artık şehirdışı bir işte çalışmak istiyorum. İstanbul dışında çalışmanın vakti geldi. Çünkü bana tatil gibi gelecek" yazması ayrılık iddialarını güçlendirmişti.

Kara, çıkan boşanma ve ihanet haberlerine ilişkin bir açıklamada bulundu: "İstanbul dışında calışma isteğim de bir süredir var, çünkü şehirdışı işlerin büyüsüne inanırım. Evliliğime gelince de; bu konu buradan paylaşmayacak kadar mahrem ve bize özel bir şeydir. Bunca yıldır benim karakterim ve duruşum da ortadadır."