Euro
10.8517
0.24%
Dolar
9.3171
0.25%
Altın
531.37
0.52%
Borsa
1.43
0%
Bitcoin
596.350
2.87%
12ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 12 C

  Bülent Emrah Parlak ile Burcu Gönder boşanıyor

  Oyuncu Bülent Emin Parlak'ın 5 yıl önce evlendiği Burcu Gönder, "Eşim ekonomik ve psikolojik şiddet uyguluyor" diyerek koruma talebinde bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 20.07.2020 - 12:20
  • Güncelleme : 20.07.2020 - 12:20
  Bülent Emrah Parlak ile Burcu Gönder boşanıyor

  Oyuncu Bülent Emrah Parlak ile meslektaşı Burcu Gönder, 2015’te evlendi. 2016’da bir kız çocukları dünyaya geldi. Ancak çiftin mutluluğu uzun sürmedi. Oyuncu Burcu Gönder, Parlak’ın kendisine ekonomik ve psikolojik şiddet uyguladığını iddia ederek iki hafta önce koruma talebinde bulundu.

  HAKARET VE ŞİDDET VAR

  İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan dilekçede Parlak’ın, evlilikleri boyunca eşi Gönder’i sürekli eleştirdiği ve bu eleştirinin boyutunu aşarak hakaret derecesine kadar çıktığı ifade edildi.

  Parlak’ın maddi durumunun Türkiye koşullarının üzerinde olmasına rağmen eşine ekonomik baskı uyguladığının anlatıldığı dilekçede, çok konuşulacak ifadelere yer verildi:

  "EVDEN ATTI"

  “Bülent Emrah Parlak, Burcu Gönder’in tektaş yüzüğünü sattırıp onun parasını dahi almıştır. Öfke problemi olan Parlak’ın bu durumu çevresi tarafından da bilinmektedir. Bu nedenle Gönder eşine boşanma davası açmayı istemekte, ancak bu süreçte zarar göreceğinden endişe etmektedir.

  Hiçbir geliri olmayan Burcu Gönder ile çocuğunu evden atmaya çalışmıştır. Bu sebeple boşanma davası açmak isteyen Gönder’in davalının agresif yapısı nedeniyle zarar görmesinden korunması için tedbir talep ediyoruz.”

  Talebi değerlendiren mahkeme, Burcu Gönder’i haklı buldu. Mahkeme, davalı Parlak’ın 1 ay süreyle eşine yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve Gönder’in şahsi eşyalarına ve ev eşyalarına zarar vermemesine karar verdi.

  ANLAŞMALI BOŞANMA

  Gönder, iki hafta sonra yeniden mahkemeye başvurarak verilen tedbir kararının kaldırılmasını istedi. Eşiyle uzlaşarak anlaşmalı boşanma yoluna gittiğini dilekçesinde anlatan Gönder, eşinin tedbir verilmesini gerektirecek herhangi bir davranışlarda bulunmadığını ifade etti.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir