Euro
10.3377
-0.92%
Dolar
8.8276
-0.43%
Altın
497.57
-0.3%
Borsa
1.391
0.47%
Bitcoin
384.018
-0.49%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Bülent Ersoy: Kirpiklerim çok uzun çünkü..

  Bülent Ersoy 40 derece ateşle katıldığı Yıldırım Mayruk defilesinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • 22.11.2013 - 09:45
  Bülent Ersoy: Kirpiklerim çok uzun çünkü..

  Bülent Ersoy: Kirpiklerim çok uzun çünkü.. #1

  Her giydiği kıyafetin olay olduğunu söyleyen Diva Bülent Ersoy öncelikle yıllarca kendisini giydiren Yıldırım Mayruk defilesi için 'Hakikaten çizgiler rüya gibiydi, dikişlerde jilet gibiydi. Değerli ustadan da beklenen netice buydu' yorumunda bulundu. Ersoy 'Birkaç tanesini çok beğendim, show programımda giymek için rica edeceğim sayın hocadan, inşallah bende onu iyi taşıyabilirim" dedi. 40 derece ateşle defileye katıldığını söyleyen Ersoy siyah kostümü ve büyük şapkasıyla ilgi odağı oldu.

  PROGRAMIMDA CEVAP VERECEĞİM

  Her giydiği kıyafetin olay olduğunu söyleyen Bülent Ersoy, 'Son zamanlarda üzerimden spekülasyon yapanlarda oluyor. Onun cevabını pazar akşamı show programımda vereceğim. Bütün basın müntesibi arkadaşlarım gerçekleri öğrensinler hem de efkar-ı umumiye de gerçeklerin ne olduğunu anlasınlar diye. Tabii dilin kemiği yok, herkes bir şey konuşuyor ama ispatlar dahilinde konuşmak, somut verilerle konuşmak, çok daha doğru olur' dedi.

  "KİRPİKLERİN ÇOK BÜYÜK DİYORLAR"

  Ersoy 'Show farklı bir şey, orada giydiğimiz kıyafleri herkes giyemez biraz abartı ister. O kirpikler çok uzun diyorlar... Ben de biliyorum çok uzun ama o sahne öyle istiyor, ben öyle görüyorum. Hiçbir şey yapmasam dahi konuşturabiliyorum ya önemli olan o. Her hafta beni konuşuyorlar ve benim yüzümden insanlar sabah programlarında ve gazetelerde ekmek yiyor" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir