Petrol
87.05
0.20%
Euro
19.63
0.07%
Dolar
18.6367
0.02%
Altın
1.078
-0.18%
Borsa
5046
0.00%
Bitcoin
320.710
-0.97%
13ºC
İstanbul
Hafif yağmur 13 C

  Burak Özçivit'i beğenen Diva'dan ilginç çıkış

  Burak Özçivit'i beğenen Diva, ödül gecesinde Burak'ı öpen Ajda Pekkan'ı kıskanmış.
  • 08.05.2012 - 15:44
  Burak Özçivit'i beğenen Diva'dan ilginç çıkış

  Burak Özçivit i beğenen Diva dan ilginç çıkış #1

  Türk Sanat Müziği'nin usta ismi Bülent Ersoy, hafta sonunda felekten bir gece geçirdi. Önce Sibel Can'ın Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserine giden Bülent Ersoy, burada Can'la birlikte sahneye çıkarak dinleyicilere müthiş bir müzik ziyafeti çekti.

  Yılmaz Morgül'ün de eşlik ettiği Ersoy ve Can, sahnede şakalaşmayı da ihmal etmedi. Miami'de tatil yapıp Türkiye'ye dönen Sibel Can bronz teni ve derin dekoltesiyle görenleri kendisine hayran bırakmayı bildi.

  'HOCA BURADA DİKKAT'

  Ersoy'un ikinci durağı ise Günay Restaurant'tı. Sibel Can konserinin ardından soluğu Ebru Gündeş'in yanında alan Bülent Ersoy'un oldukça neşeli olduğu sık sık objektiflere yansıdı.

  Günay'da bulunan bir diğer ünlü Yıldız Tilbe de Gündeş'le birlikte sahnede şarkı söyleyerek konuklara büyük bir süpriz yaptı.

  Ajda Pekkan Burak'ı böyle öpmüştü..

  Ersoy'un kendisini dinlemeye geldiğini gören Gündeş ise "Eyvah hoca gelmiş. Bu gece çok doğru okumak lazım. Yoksa sabah bir azar telefonu alabilirim" diyerek şarkılarına devam etti.

  'AJDA ONU ÖPTÜ'

  Her fırsatta Burak Özçivit'i çok beğendiğini belirten Ersoy, " Ajda, Kral TV'nin gecesinde onu öptü! Aman isterse bütün mahalle öpsün, bana ne, ben beğeniyorum" dedi.

   


  Görüş Bildir