Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
700.452
0.78%
15ºC
İstanbul
Bulutlu 15 C

  Burcu Kara doğduğu evi tadilata soktu

  Bursa’nın İznik ilçesindeki doğup büyüdüğü köy evine tadilat yaptıran oyuncu Burcu Kara, sosyal medya hesabından duygularını paylaştı.
  • Haber Merkezi
  • 22.03.2021 - 07:03
  Burcu Kara doğduğu evi tadilata soktu

  Pandemi dönemini köyünde geçiren oyuncu Burcu Kara, Bursa’nın İznik ilçesindeki doğup büyüdüğü evi tadilat yaptırıyor. Ustalarla birlikte işe koyulan oyuncu, yıkılmaya yüz tutmuş eski kerpiç evden takipçilerine seslendi.

  "FARELER CİRİT ATARDI"

  Instagram’ın hikaye kısmından paylaşım yapan oyuncu, “Size büyüdüğüm köy evinden merhaba demek istedim. Ev çökmek üzere, biz de tamir etmeye karar verdik. Uzunca bir süre bununla uğraşacağız. Burası çocukluğumuzda bize kocaman gelen, farelerin cirit attığı bir evdi. Şimdi her şeyi çıkarttık ve elden geçirmeye çalışıyoruz.

  "BU KIZI ÖLDÜRMEYECEĞİM"

  Celalettin ve Kamil usta. Büyüdüğüm ev artık onlara emanet. Önce vicdanım sonra köklerime duyduğum sevgi ve bağlılık buradan koparamıyor beni. Evin çökmesine gönlüm hiç razı değildi. Bir delilik yapıp restorasyona karar verdik biz de. Çok iş var. Çok, zor ve maliyetli işler. Her hafta sonu gelmek zorunda kalacağımız ve aylarca sürecek detaylar. Ama burada dedesine su taşıyan, tavuklara yem veren, derede kurbağa yavrusu peşinde koşan kızı öldürmeyeceğim."

  Burcu Kara doğduğu evi tadilata soktu #1

  Burcu Kara doğduğu evi tadilata soktu #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir