Euro
10.4057
-0.27%
Dolar
8.8687
0.03%
Altın
501.65
0.52%
Borsa
1.385
0%
Bitcoin
392.000
3.32%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C

  Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor mu

  Güzel oyuncu Burcu Kara, ayrılık iddialarına Twitter sayfasından yanıt verdi.
  • 20.04.2012 - 08:13
  Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor mu

  Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor mu #1

  Temmuz ayında renkli bir düğünle gerçekleştirdikleri evlilikleri 10 ay süren çiften ayrılık sinyallerini ilk veren taraf Burcu Kara oldu.

  TRT TÜRK'te "Bidünya Tasarım" programını sunan Kara, twitter sayfasına 16 Nisan'da "Önce bir boşluk oldu kalp gidince ama şimdi iyi... " yazdı. Ardından da evli olduğu için kabul etmediği bilinen şehirdışı projelerine şimdi sıcak baktığını belirtti ve "Artık şehirdışı bir işte çalışmak istiyorum, kesin! İstanbul dışında çalışmanın vakti geldi. Çünkü, bana tatil gibi gelecek. Özlemek güzeldir" cümlelerini yazdı.

  BUĞRA EV TUTTU

  Kara'nın tweet'leriyle gündeme gelen 'Ünlü çift boşanıyor mu?' sorusunun cevabını 'Kuzey Güney' dizisiyle son dönemde beğeni toplayan Buğra Gülsoy, tek başına Nişantaşı'nda ev tutarak verdi.

  Evlendikten sonra kiraladıkları Ulus'taki evlerinin üst katına dersane açılınca önceki ay Gayrettepe'ye taşınan çiftten Gülsoy'un evden ayrıldığı ve Kara'nın ayrılık tweet'leri yazdığı ortaya çıktı.


   

  BURCU KARA'DAN AYRILIK İDDİALARINA YANIT

  Bu haberin yayınlanmasının ardından Buğra Gülsoy sessizliğini korurken Burcu Kara , twitter sayfasında ayrılık iddialarına cevap verdi;

  "Önce bir boşluk oldu kalp gidince ama şimdi iyi" o gün izlediğim ve çok beğendiğim bir tiyatro oyununun adı. Sonraki tweetimde de belirtiyorum, gidin izleyin diye. Tiyatrodan haberiniz yoksa, sonraki tweeti de okuyup haber yapın bari.

  "ÖZLEMEYİ HEP SAĞLIKLI BULURUM"

  İstanbul dışında çalışma isteğimde bir süredir var, çünkü şehir dışı işlerin büyüsüne inanırım. 'Eşinizi özlemeyecek misiniz 'diyenlere de, sonraki tweetimde "E özlemek güzeldir" deyip gülücük atmışım. Özlemeyi de hep sağlıklı bulurum çünkü. Evliliğime gelince de; bu konu buradan paylaşmayacak kadar mahrem ve bize özel birseydir. Bunca yıldır benim karakterim ve duruşum da ortadadır. Nokta."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir