Petrol
112.28
0.10%
Euro
17.3777
-0.06%
Dolar
16.6436
0.03%
Altın
970.79
-0.23%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
339.613
-0.61%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C
  Cansu NTV'nin Ceo'su Cem Aydın'a aşık oldu

  Cansu NTV'nin Ceo'su Cem Aydın'a aşık oldu

  Cem Yılmaz, Ahu Yağtu ile evlilik hazırlıkları yaparken, eski aşkı Cansu Dere de bir başka Cem'le yeni aşka yelken açtı.
  • 15.02.2012 - 09:18

  Cansu NTV nin Ceo su Cem Aydın a aşık oldu #1

  Dere, yaklaşık 1 aydır Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın'la ciddi bir ilişki yaşıyor.

  Ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın manken Ahu Yağtu'yla evlilik kararının ardından gözler eski sevgilisi Cansu Dere'ye çevrilmişti. 7 yıllık sevgilisi Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı Ahu Yağtu ile ilişkisinin ardından Dere'nin çok üzgün olduğu, bu yüzden yurt dışına gittiği bile öne sürülmüştü. Ancak tüm bu söylentilerin aksine Dere'nin özel hayatında çok mutlu olduğu ortaya çıktı

  CANSU DERE FOTOĞRAFLARI

  ORTAK DOSTLAR TANIŞTIRDI

  1 ay önce yeni bir aşka yelken açan Cansu Dere, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın ile birlikte olmaya başladı. TV sektöründe yaptığı farklı işlerle dikkat çeken Cem Aydın, Cansu Dere ile ortak dostları sayesinde tanıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, geçtiğimiz hafta sonu baş başa yurt dışında tatil yaptı.

  1 YIL ÖNCE BOŞANDI

  Kendisiyle ilgili 'üzgün' haberlerine hiç yanıt vermeyen Cansu Dere'nin sanılanın aksine yeni sevgilisi Cem Aydın'la çok mutlu olduğu hatta yakınlarına "Çok Cansu NTV nin Ceo su Cem Aydın a aşık oldu #2huzurlu, sakin bir ilişki yaşıyorum" dediği öne sürüldü. 1 yıl önce evliliğini bitiren Cem Aydın, geçtiğimiz yıl Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı tarafından düzenlenen İletişimin Zirvesindekiler ödüllerinde 'Yılın Yöneticisi' seçildi.

  BİR AYDIR BİRLİKTELER

  Ünlü manken ile Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın'ın ortak dostları aracılığıyla tanıştığı ve yaklaşık bir aydır da beraber oldukları öğrenildi. Cansu Dere ile eşinden yaklaşık bir yıl önce boşanan Cem Aydın, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaya büyük özen gösteriyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir