Euro
10.1235
-0.14%
Dolar
8.5266
-0.25%
Altın
497.78
0.21%
Borsa
1.361
0%
Bitcoin
342.078
1.37%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C

  Çelik yine soyundu

  Geçen hafta yayınlanan çıplak fotoğrafıyla gündem oluşturan Çelik, yeni şarkısının afişinde de çıplak poz verdi.
  • 09.03.2015 - 11:10
  Çelik yine soyundu

  Çelik yine soyundu #1

  Bugün bütün dijital platformlarda yayınlanmaya başlayan Çelik’in “Benimki de Kalp” isimli şarkısı, aşk acısını ve çaresizliğini anlatıyor.

  TUTKULU AŞKI ANLATTI

  Geçen hafta yaz aylarında çıkaracağı albüm için çıplak poz veren ve bu fotoğrafı hafta boyunca sosyal medyada tartışma yaratan Çelik, “Benimki de Kalp” isimli şarkısı için çektirdiği fotoğraflarıyla yine gündem yaratacak.

  Çelik yine soyundu #2

  Şarkıda geçen “Her gün aldatır, her gönül yatak” sözü ile Çelik, sevdiği kadının, kendisini aklından bir an bile olsa çıkarmasını, bir başka “şeyi” bir an bile düşünmesini bir “aldatma” olarak görecek kadar tutkulu bir aşkı anlatıyor.

  Çelik yine soyundu #3

  ŞARKININ AFİŞİNDEKİ ANLAM

  Bu prodüksiyonun tasarımının başından sonuna kadar kendisine ait olduğunu söyleyen Çelik, yeni şarkısı, geçen hafta sosyal medyayı sallayan çıplak fotoğrafı ve amacıyla ilgili şunları söyledi: "Bu şarkının afişi olarak tasarlanan fotoğrafta erkeği ‘akıl’, kadını ‘irade’, elmayı ise ‘dünya’yla sembolize ettim. Bunların arkasına ‘niyet’ koyarak ‘adalet’, ‘barış’ ve ‘merhamet’ ilkesiyle de destekledim. (Niye aklı erkeğe yüklediğim ve kadına bunu yüklemediğim sorusu mutlaka sorulacaktır, onu da erkek akılları yöneten iradenin ferasetine bırakıyorum. Yöneticilik vasfı akıl değil, iradedir.)

  ÖDÜLÜ ALACAK OLAN KLİBİN GÖRÜNTÜLERİ DEĞİL

  Bu tasarımın klibi ödül alacak. Ödül alacak olan klibin görüntüleri değil, adalet, barış ve merhamet ilkelerinin taçlandırılmasıdır. Ödül bu emeğe verilecek. Bu ödül verilirken, kişi değil, toplumun barış, adalet ve merhamet dileği ödül almış olacak. Sanatçı da zaten bu amaca hizmet için var olmalıydı. Yoksa da ona sanatçı denilmesinin anlamı yok.

  Sanatı, hayali olmayanın geleceği olmaz. Sanatı olmayanın geleceği olamaz ve sanat görünende değil, görünenin arkasındaki niyettedir. Eğer niyetimiz, barış, adalet ve merhamet ilkesine dayanıyorsa, bizi yöneten akıl ve iradenin bizi götüreceği gelecek aşk, sevgi, hoşgörülü bir dünya olacaktır. Aslında yaşamın kaynağı ve birbirinden ayrılmaz bir bütün olan kadın ve erkek, yani akıl ve irade acaba elmaya hangi niyet ve ilke ile yönelecek? "

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir