Euro
10.3353
-0.94%
Dolar
8.8276
-0.43%
Altın
497.96
-0.22%
Borsa
1.389
0.34%
Bitcoin
383.615
-0.48%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Cemil İpekçi gözyaşlarına boğuldu

  Modacı Cemil İpekçi ve arkadaşı Bekir Coşar, Cihangir’in ortasında birbirine girdi.
  • 11.04.2016 - 08:13
  Cemil İpekçi gözyaşlarına boğuldu

  Modacı Cemil İpekçi ve yakın arkadaşı Bekir Coşar, önceki akşam Cihangir'in ortasında birbirlerine girdi. Firüzağa Cafe'ye giden ikilinin yanlarında Coşar'ın eşi ve çocukları ile ayrıca ünlü modacının polis koruması vardı.

  Bir masaya geçerek sohbet etmeye başlayan Cemil İpekçi ve Bekir Coşar, maddi bir konu hakkında konuşurken bir anda ortam gerildi. Birbirlerine bağırıp çağırmaya başlayan ikiliyi, etraftaki diğer müşteriler şaşkın bakışlarla izledi.

  Cemil İpekçi gözyaşlarına boğuldu #1

  "SENİN YÜZÜNDEN KARIMDAN BOŞANIYORDUM"

  Coşar, "Senin yüzünden karımdan boşanıyordum. Git artık etrafındaki insanlara dikkat et, çevren hırsız dolu. Biz öyle bir şey yapmadığımız için mi öyle olduk. Ben it gibi çalışıyorum. Benim 20 bin lira mı gözüne battı" diye bağırıp masadan öfkeyle kalktı.

  Cemil İpekçi gözyaşlarına boğuldu #2

  "PARA, PARA HEP PARA"

  İpekçi ise Bekir Coşar'ın arkasından "Para, para hep para bıktım be" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Dakikalarca ağlayan İpekçi'nin sakinleşmek için de hap içtiği görüldü. Masadan kalkarak giden Coşar'ın 15 dakika sonra masaya yine sinirli bir şekilde dönmesiyle ikili tekrar tartışmaya başladı. Coşar, hızını alamayıp İpekçi'ye "Seni öldürürüm, beni zorlama. Ben senden bir şey istemiyorum" diyerek ünlü modacıyı tehdit etti.

  Cemil İpekçi gözyaşlarına boğuldu #3

  Cemil İpekçi ve Bekir Coşar ile eşi, bu olaylardan yarım saat sonra da sinirli bir şekilde oturdukları masadan hep birlikte kalktı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir