Cemil Özeren son yolculuğuna uğurlandı

Cemil Özeren son yolculuğuna uğurlandı

Dün öğle saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ayna Grubu solisti Cemil Özeren, bugün Fatih Camii'de son yolculuğuna uğurlandı. Özeren, siroz tedavisi görüyordu.

Bir yıldır karaciğer yetmezliği tedavisi gören ve 20 gündür tedavi gören sanatçı Cemil Özeren, önceki gece başka bir hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Özeren, dün saat 11.45'te hayatını kaybetti.

Cemil Özeren son yolculuğuna uğurlandı

ERHAN GÜLERYÜZ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ünlü sanatçıyı son yolculuğunda arkadaşları yalnız bırakmadı. Erhan Güleryüz, Erol Köse, Atilla Taş, Hakan Peker gibi isimlerin katıldığı cenaze töreninde Erhan Güleryüz'ün gözyaşları yürek dağladı. 30 yıllık arkadaşına son görevini yerine getiren Güleryüz, Özeren'in resmini öpüp tabuta sarılarak ağladı. Basın mensuplarının ısrarlı sorularını cevapsız bırakan Güleryüz, cenazeye gelen tanıdıklarına sarılarak uzun süre ağladı.

EROL KÖSE: "GRUBUN DAĞILMASI ONU BU NOKTAYA GETİRDİ"

Yapımcı Erol Köse ise, Özeren'in hayattayken sağlık konusunda ihmalkar davrandığını ileri sürdü. Özeren'in alkole bulaştığını ve hastaneye yatırıldığında oradan kaçtığını söyleyen Köse, "Onu bu noktaya getiren farklı sebepler de vardı. Grubun dağılması gibi. Ama sağlığına dikkat etmedi. Bir single yapmıştı. Önümüzdeki günlerde onun hatırasına çıkartacağız onu. Güzel, naif bir arkadaşımızdı. Maddiyata önem vermeyen birisiydi." dedi.

Köse, Özeren ile ilgili bazı ailevi ve diğer konularla ilgili basında yer alan haberlerin doğru olmadığını da sözlerine ekledi.

Cemil Özeren son yolculuğuna uğurlandı