Euro
10.0223
-0.14%
Dolar
8.4291
-0.11%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
344.058
-0.88%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Cengiz Coşkun Sultan Mehmet rolünü niye kaçırdı

  Çok konuşulan Fetih 1453 filmiyle ilgili bir iddia da Tuğba Ekinci'den geldi.
  • 22.02.2012 - 16:20
  Cengiz Coşkun Sultan Mehmet rolünü niye kaçırdı

  Cengiz Coşkun Sultan Mehmet rolünü niye kaçırdı #1

  Faruk Aksoy'un filmi Fetih 1453 bu iddiayla da konuşulacağa benziyor. Bu kez iddia ünlü sanatçı Tuğba Ekinci'den geldi. Ekinci filmin cast işlemi yapılırken Aksoy'un yanında olduğunu ifade ederken, Fatih Sultan Mehmet rolü işe ilgili olarak, "Rol Cengiz Coşkun'a verilmişti. Gözleri mavi olduğu için bir göz hastanesinde siyah lens takıldı. Ancak lensler iyi durmadığı için rol ondan alınıp Devrim Evin'e verildi, Cengiz de Şovalye Guistiniani oldu" dedi.

  'CENGİZ'İN OYUNCULUĞUNU BEĞENDİK'

  Filmi çok beğendiğini belirten Ekinci, rol alan iki isimle de bir ilişki yaşamıştı. Bunlardan biri İbrahim Çelikkol biri Cengiz Coşkun. "Hangisinin oyunculuğunu beğendiniz?" sorusuna Ekinci'den, "Filmi yeni erkek arkadaşım Mesut Aksu ile izledik. Biz, Cengiz'in oyunculuğunu daha çok beğendik. Mesut da Cengiz'i çok beğendi. İbrahim de iyiydi. Ulubatlı Hasan öyküsüyle tarihimizde önemli karakter. İkisine de nazar değmesin. Faruk Aksoy çok güzel bir filme imza atmış bizce. Başarılarının devamını diliyorum" yanıtını verdi.

  Çelikkol ve Coşkun'la görüşüp görüşmeyeceklerini sorduğumuz Ekinci, "Geçmişe mazi, filme niyazi" diyerek ilginç bir yanıt verdi.

  Ekinci İbrahim Çelikkol ile bir yıl, Cengiz Coşkun ile de üç yıl birliktelik yaşamıştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir