Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
562.359
-1.82%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Ceyda Düvenci sevgilisi ve eski eşiyle bir araya geldi

  Ceyda Düvenci'nin eski eşi Engin Akgün ile sevgilisi Bülent Şakrak, küçük Melisa için bir araya gelerek medeniyet örneği gösterdi.
  • 22.06.2015 - 14:34
  Ceyda Düvenci sevgilisi ve eski eşiyle bir araya geldi

  Oyuncu Ceyda Düvenci, erken doğum sonrası gelişen komplikasyonlardan dolayı gelişim problemi yaşayan kızı Melisa'nın tedavisi için Amerika'nın San Francisco kentine gitti.

  Ceyda Düvenci sevgilisi ve eski eşiyle bir araya geldi #1

  "TEMMUZ SONUNA KADAR ORADAYIZ"

  Ünlü oyuncuya sevgilisi Bülent Şakrak da eşlik etti. Atatürk Havaalanı'nda eski eşi ve kızı Melisa'nın babası Engin Akgün ve sevgilisi Bülent Şakrak ile birlikte görüntülenen Ceyda Düvenci, "Temmuz ayı sonuna kadar orada kalacağız ve inşallah iyi bir şekilde döneriz" dedi.

  SEVGİLİSİNİN ESKİ EŞİNE SARILDI

  Bu arada Düvenci'nin eski eşi Engin Akgün ile sevgilisi Bülent Şakrak'ın birbirlerine karşı olan saygısı dikkatlerden kaçmadı. Kızının tedavisi sırasında sevgilisi Ceyda Düvenci'nin zor günlerinde yanında kalacak olan Şakrak'ın, vedalaşma sırasında sevgilisinin eski eşine sarılıp tokalaştığı ve ona "ağabey" diye hitap ettiği gözlendi.

  DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

  Melisa'yı babası Engin Akgün'ün kucağından alan Bülent Şakrak, pasaport kontrolüne doğru ilerledi. Bu sırada Ceyda Düvenci ise eski eşi ile sarılıp vedalaşırken duygusal anlar yaşadı.

  Ceyda Düvenci sevgilisi ve eski eşiyle bir araya geldi #2Ceyda Düvenci sevgilisi ve eski eşiyle bir araya geldi #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir