Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.027
0.43%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C
  Cicişler Ali Ağaoğlu'na meydan okudu

  Cicişler Ali Ağaoğlu'na meydan okudu

  Cicişlerde son zamanların popüler kampanyasına destek oldular..
  • 24.08.2014 - 09:55

  Cicişler Ali Ağaoğlu na meydan okudu #1

  ALS hastalığına dikkat çekmek için başlayan Ice Bucket Challenge kampanyası kısa sürede dünya çapında bir fenomene dönüştü.. Şov dünyasının popüler ikilisi Cicişler, ALS hastalığı için farkındalık yaratmak amacıyla Ice Bucket Challenge kampanyası kapsamında Ali Ağaoğlu'na meydan okudular..

  Cicisler Ali Agaoglu'na meydan okudu IZLE

  Havuzun içinde buz kovasını başlarından aşağı döken Esra - Ceyda Kardeşler ''ALS destek için bu videoyu çekiyoruz. Taha Özer ve Onur Ertuğrul'un meydan okumasını kabul ediyoruz. Bizde Tuğçe Sarıkaya ve Vatan Şaşmaz'a meydan okuyoruz. '' dedi.

  ALS kampanyasına tepki gösteren genc IZLE

  ICE BUCKET KAMPANYASI HAKKINDA

  ALS hastalığına dikkat çekmek için başlayan Ice Bucket Challenge kampanyası kısa sürede dünya çapında bir fenomene dönüştü. Kampanya çerçevesinde size meydan okuyan kişiye 24 saat içinde cevap vermek zorundasınız Meydan okumayı kabul edince ASL hastaları için bağış yapıyorsunuz. Başınızdan aşağı bir kova buzlu su döktükten sonra siz de bir kişiye meydan okuyorsunuz. Ice Bucket Challenge kampanyasındaki amaç bir yandan bağış toplarken diğer yandan ALS hastalığına olan farkındalığı artırmak. Zincirleme bir yolla ilerlediği için de bağış miktarı artıyor..

  ido Tatlises - ALS Buz Kovasi Meydan Okuma IZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir