Euro
9.6914
0.09%
Dolar
8.0697
-0.01%
Altın
450.71
0.08%
Borsa
1.409
2.24%
Bitcoin
510.670
-0.38%
10ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 10 C

  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa'da şort giydirmem

  Bir süre önce “Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem” diyen Coşkun Sabah'tan, yeni açıklama geldi.
  • Haber Merkezi
  • 01.04.2021 - 07:37
  • Güncelleme : 01.04.2021 - 10:51
  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa'da şort giydirmem

  Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Coşkun Sabah, kariyerinin ilk yıllarını anlattı. Nasıl bir baba olduğunu da açıklayan Sabah, "Kızım Urfa'da şort giyemez." dedi.

  İşte Sabah'ın açıklamalarından ara başlıklar...

  "KUMPAS KURDULAR"

  Bir dönem Bülent Ersoy'la çalıştığını anlatan Sabah, “Çok alkış alıyordum. Bülent Hanım kıskanıyordu beni. Gar Gazinosu’nda çıkıyordu, ‘özel saz’ olarak bazen beni de götürüyordu. Saz ekibinde koltuk, kıdeme göre sıralanır. Bir gün geldim, koltuğum başka yerde duruyor. Aldım udumu çıktım. Bu işte bir kumpas var çünkü. ‘Ben artık ud çalmayacağım, kendi şarkılarımı okuyup meşhur olacağım’ dedim. Muzaffer Özpınar bana haber uçurdu ‘Bu olay Bülent Ersoy’un ricasıydı’ diye.” konuştu.

  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa da şort giydirmem #1

  69 yaşındaki Coşkun Sabah, programda 30 yıldır anti-aging programı uyguladığını da açıkladı: “İki senede bir kan örneklerim yurt dışına gider. Aminoasitler, vitaminler, mineraller eksikse yerine konur. Yaşlanma geciktirici takviyeler alınır. Dinç ve genç kalmak istiyorum. Uykuma ve beslenmeme de dikkat ederim.”

  Bir süre önce “Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem.” dediği iddiasıyla gündeme gelen Coşkun Sabah, “Tutucu bir baba mısınız?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Batı’ya göre modern babayım. Kordon’da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin’de, Urfa’da giydirtmem."

  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa da şort giydirmem #2

  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa da şort giydirmem #3

  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa da şort giydirmem #4

  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa da şort giydirmem #5

  Coşkun Sabah: Kızıma Urfa da şort giydirmem #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir