Euro
15.2791
-0.06%
Dolar
13.5964
0.05%
Altın
793.5370
-0.14%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
497.990
-3.32%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Defne Samyeli'den doğal güzellik sırları

  Defne Samyeli, sosyal medya hesabından güzellik sırlarını paylaştı.
  • 26.06.2015 - 16:04
  Defne Samyeli'den doğal güzellik sırları

  Defne Samyeli

  Ünlü sunucu, oyuncu ve çiçeği burnunda şarkıcı Defne Samyeli, Instagram hesabından çok merak edilen güzellik sırlarını açıkladı.

  "GÜNEŞ ÇIKTI TABİİ ÇİLLER DE"

  Makyajsız fotoğrafını yayınlayan Samyeli karenin altına; "Güneş çıktı ve tabii çiller de.. Öğle saatlerinde doğrudan güneş ışığı altında kalmıyorum. Koruma faktörlü kremleri kullanalım, evet. Ama çok mecbur değilsek güneşe o saatlerde hiç çıkmamayı tercih etsek daha iyi. Spf'li kremler de soyulma, sivilce vs gibi başka sorunlara neden olabiliyor devamlı kullandıkça.

  Ünlü sunucu Defne Samyeli-Foto Galeri

  "KİRPİKLERİME BADEM YAPI SÜRERİM"

  Bu yazı ve resimde bir diğer konu da sağlıklı kirpikler. En sevdiğim makyaj malzemesi mascara olduğu için kirpik bakımını da önemsiyorum. Yıllardır ince bir eyeliner fırçasıyla kirpiklerime badem yağı sürerim. Kirpikleri nemli, gür ve canlı tutuyor. Tavsiye üzerine badem yağını bir de hint yağıyla karıştıracağım. Hint yağı saçı gürleştirmek için önerilir genelde. Kirpikleri de uzatıyormuş. Deneyip, sonuçları paylaşacağım.

  Bir sonraki yazı sizlerden gelen soru ve istek üzerine göz çevresi ve yüz egzersizleri üzerine olacak. Sevgiyle kalın.."

  Defne Samyeli den doğal güzellik sırları #2


  Görüş Bildir