Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
361.194
1.32%
26ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 26 C
  Demet Akalın: Bana bebek vermiyorlar

  Demet Akalın: Bana bebek vermiyorlar

  Demet Akalın çocuk özlemini ve çocuk sahibi olmak için geçirdiği süreci anlattı
  • 29.03.2013 - 08:09

  Demet Akalın: Bana bebek vermiyorlar #1 “Sabah 08.00’de işine giden, akşam 20.00’de evine dönen bir kocam olsun” diye dua ediyordum. Dileğim kabul oldu. Okan Kurt’la tam da hayal ettiği gibi bir hayat kurdu. Şimdi tek bir isteği var, o da evliliklerini taçlandıracak bir bebek. Demet Akalın, bebek özlemini Elele dergisine anlattı. İşte samimi, duygusal, bizim evin kızı gibi bir Demet Akalın...

  Demet Akalın Elele'nin kapağında

  ''BEBEĞİ ALDIRMASAYDIK..''

  Hayattan karşılığını alamadığınız bir şey olduğunu düşünüyor musunuz?

  - Geçen sene hamileliğimi sonlandırmak zorunda kalmıştım. Ondan sonra da bir türlü hamile kalamadım. Çok uğraş verdik bunun için, hâlâ veriyoruz. Ama bir-iki aydır ilaç almayı bıraktım.

  Neden hamileliğinizi sonlandırmak zorunda kaldınız?

  - Tamamen sağlık problemlerinden dolayı aldırdık. Yukarıdakiyle bir bağlantı kurduğuma inanırım hep. Eğer o bebeği aldırmasaydık muhtemelen daha büyük sağlık problemleri yaşayacaktık.

  DEMET AKALIN ÇEKİMİNİN PERDE ARKASI

  Demet Akalın: Bana bebek vermiyorlar #2

  ''ALLAH NE İSTEDİYSEM VERDİ, BEBEK HARİÇ''

  Sağlık problemleriniz neydi peki?

  - Kistlerim vardı. Hepsini aldırdık, bir sürü tedavi gördüm. O yüzden bebek mevzuunda bir yerlere erişmek istiyorum artık. Şu anda hayattan istediğim tek şey anne olmak. O mutluluğu tatmak istiyorum. Doğru adamı bulmuşken, bu kadar mutluyken, mutluluğumuzu artırmak istiyorum. Onu daha çok mutlu etmek istiyorum. Onun dışında Allah ne istediysem verdi.

  ''EVLAT EDİNMEK İSTİYORUM AMA OKAN İSTEMİYOR''

  Evlat edinmeyi düşünüyor musunuz?

  - Düşünüyorum ama Okan pek sıcak bakmıyor. 40 yaşımı geçtiğim için bana bebek vermiyorlar. 7-8 yaşlarındaki çocukları evlat edinebiliyorum. Eşim benden genç olduğu için onun daha fazla şansı var. Okan’ın kanalından gideriz belki diyordum ama o hiç böyle bir şey olsun istemiyor.

  ''TEDAVİ GÖRDÜM AMA YİNE OLMADI''

  Taşıyıcı anneyi kabullenebilir misiniz?

  - Ona da sıcak bakıyorum. Ama bizim sorunumuz artık öyle bir şey değil. Aslında sorun da kalmadı ortada. Çok tedavi gördüm. Şu anda her şeyin yolunda olması lazım ama değil! Yani her şey tamam sonuç yok. Of! Sanırım bu durum biraz psikolojikmiş. Yazın çok kilo almamın ve veremememin sebebi de hamilelik için tedavi görmemdi. Çok fazla ilaç kullandım. Şu anda o ilaçları bıraktım. Çünkü çok zorladığımı, kafamı sadece bununla meşgul ettiğimi gördüm. Belki sakinleşirsem her şey yoluna girer diye umut ediyorum.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir