Demet-İbrahim Kutluay dedikodulara inat el ele

Demet-İbrahim Kutluay dedikodulara inat el ele

Adı son dönemde çapkınlık söylentilerine karışan Kutluay , eşi Demet Kutluay ile dedikoduları yalanlarcasına objektiflere yansıdı.

BODRUM'DA ELE ELE

İkili, Bodrum Türkbükü'ndeki Garo's Restaurant'ta yedikleri baş başa yemeğin ardından sahilde yürüyüş yaptı. Liseli âşıklar gibi el ele gezen çift, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına "iyi akşamlar" diledi. 

KUTLUAY EŞİNİ EDWİNA ÖZYEĞİN İLE ALDATTI MI

Önceki gün ortaya atılan bir iddia, magazin dünyasını derinden sarstı... Dedikodular, cemiyet hayatının gözde çifti Edwina ile Murat Özyeğin'in 11 yıllık evliliklerini sessiz sedasız bitirmeleriyle başladı. Fiba Holding'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Özyeğin çifti; evliliklerini karşılıklı olarak geçtiğimiz gün sona erdirdi. İddialara göre ise ayrılığın sebebi İbrahim Kutluay'dı!

BİZDE YALAN YOK

Bunun üzerine ayrılık haberini yalanlayan Demet Şener "Hukuki işlemlere başlıyoruz. Haberin doğruluk payı yoktur. Çok komik ithamlar bunlar. Ailecek hem güldük hem de sinirlendik. Kimin nasıl yaşantısı olduğunu siz gazeteciler daha iyi biliyorsunuz. Bizde yalan bir şey yok. Her şey göründüğü gibi. Keşke böyle bir şey olmasaydı." açıklamasını yaptı.

DEMET AKALIN ÖNCE BÖYLE DEDİ

Yıllar önce İbrahim Kutluay'la aşk yaşarken Demet Şener yüzünden ihanete uğrayan Demet Akalın'ın Twitter'de yazdığı şu cümleler; "Dedikoduları Demet de mi duydu? dedirtti:

'Tarih tekerrürden ibarettir ama gurursuz kadınlar için geçerli değil tabii ki bu laf. Yuva yıkanın yuvası olmazmış, vakit geldi! Benim için lüzumsuz ve tarihi bir konu ama ben boşuna demiyorum cennet de burada cehennem de!"

SONRA FARKLI KONUŞTU

Akalın, Twitter'dan kendisine gönderilen "Canım, gözün aydın. İbrahim Demet Şener'i aldatmış. Senden "ya nolacaktı yaprağam" adlı bir şarkı bekliyorum. Hakettiler" şeklindeki mesaja "Günah, öyle demeyelim" şeklindeki yorumuyla Demet Şener'i adeta koruması altına alarak takipçilerini şaşırttı.