Deniz Akkaya: Paşalar gibi yattık çıktık
DHA

Selin Ciğerci'nin aldırdığı tedbir kararını ihlal edince 3 gün zorlama hapsi cezasına çarptırılan eski manken Deniz Akkaya, 3 gün önce cezasını çekmek üzere Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim olmuştu.

Akkaya, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na konulmuştu.

“3 GÜN BOL BOL KİTAP OKUDUM”

Saat 12.00'de cezaevinden çıkan Deniz Akkaya, "Buradan böyle dram hikayesi çıkarılacak bir durum yok. Topu topu 3 gün kaldım. Bu 3 gün, bana hayatımda yaşayamayacağım bir deneyim ve gözlem fırsatı verdi. Ben 3 gün bol bol kitap okudum. Doğan Cüceloğlu'nun kitaplarını okudum." dedi.

Deniz Akkaya: Paşalar gibi yattık çıktık ViDEO

“BU HİKAYEDE FETÖ İLİŞKİLERİ OLAN HERKESİ ŞİKAYET EDECEĞİM”

Akkaya, "Takma ismiyle Selin Ciğerci, gerçek ismi Okan olan bir şahıs pedofili suçuyla özellikle yargılanmak üzere mahkemesi başlayacak kişi, ki bunlar hep takma isimler kullanıyorlar. Ben bu kişiye konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan çünkü. Ben hapisteyken konuşmamam için bir tedbir kararı aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme böyle saçma bir olayın mümkün olmadığını, konuşmamda hiçbir sakınca görmediklerini söylemişler. Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı'ndan Londra'ya uzanan 'Cinderella' hikayesinde, FETÖ ile ilişkileri olan herkesi şikayet ettikten sonra naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim." diye konuştu.

Deniz Akkaya: Paşalar gibi yattık çıktık

“DANANIN KUYRUĞU KOPACAK”

"Gayet paşalar gibi yattık çıktık." diyen Akkaya, "Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. Zaten savcılıkta da bu FETÖ ilişkileri ile ilgili randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için zaten tedbir aldırmış." şeklinde konuştu.