Euro
10.0854
0.45%
Dolar
8.5107
0.43%
Altın
493.71
-0.06%
Borsa
1.414
0%
Bitcoin
331.241
3.77%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C
  Deniz Seki aranırken suç makinesi Devrim Işıklar bulundu

  Deniz Seki aranırken suç makinesi Devrim Işıklar bulundu

  Deniz Seki'yi yakalamak için kurulan tim, 5 yıldır aranan Bela lakaplı suç makinesini yakaladı.
  • 17.08.2014 - 09:02

  denizseki

  İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü İnfaz Büro Amirliği bünyesinde kurulan 10 kişilik özel tim, son olarak aranmakta olan Deniz Seki’nin peşindeydi.

  BELA LAKAPLI DEVRİM IŞIKLAR'I YAKALADI

  Başta Deniz Seki olmak üzere aranmakta olan narkotik suçluların peşine düşen özel ekibin ağına yine aranan azılı uyuşturucu kaçakçısı “Bela” lakaplı Devrim Işıklar düştü.

  Bela lakaplı Devrim Işıklar da Narkotik Polisi tarafından 5 yıldır aranıyordu. “Uyuşturucu ticareti yapmak”tan 6 yıl 3 ay, “fuhuş yaptırmak” tan 3 yıl, “rüşvet”ten 2 yıl ve “dolandırıcılık”tan da 1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Işıklar, uzun süredir mercek altındaydı. Işıklar’ı tam 5 yıldır arayan özel ekip, en sonunda çocukluk arkadaşından zanlının yerini tespit etti.

  Deniz Seki aranırken suç makinesi Devrim Işıklar bulundu #2

  TUTUKLANIP CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

  Çocukluk arkadaşlarından biriyle görüştüğünü belirleyen ekip, fiziki takip sonrası Işıklar’ın Kartal’da bir apartmanda kaldığını belirledi. Ve önceki gün apartmana operasyon için düğmeye basıldı. Sabaha karşı takviye polislerle baskın düzenleyen özel ekip, Işıklar’ı kıskıvrak yakaladı. Kılıktan kılığa girip sürekli yer değiştirerek yıllardır kaçmayı başaran “Bela”, polisi karşısında görünce şok geçirdi. Üzerinden kimlik çıkmayan Işıklar’ın parmak izinden kimliği belirlendi ve mahkemeye çıkarıldı. Zanlı, kesinleşmiş hapis cezaları mahkemede yüzüne okunduktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  DENİZ SEKİ HALA ARANIYOR...

  İNP İnfaz timinin son hedefi ise uzun süredir aradıkları ve yurtdışında olduğu öne sürülen ve uyuşturucu davasında hakkında 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Deniz Seki’yi yakalamak... 

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir