Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
442.200
2.18%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C

  Diva'nın yeni favorisi: Burak Özçivit

  Bülent Ersoy: Bana niye Burak'ı getirmediniz?
  • 13.10.2011 - 12:22
  Diva'nın yeni favorisi: Burak Özçivit

  Diva nın yeni favorisi: Burak Özçivit #1

  - Nahide'deki geceye iş, sanat ve cemiyet dünyasından kalabalık bir davetli grubu katıldı.

  - Ajda Pekkan'ın sahneye çıktığı gecenin ağır toplarından biri de Bülent Ersoy'du. Gazetecilerle sohbet eden Diva, dizileri kaçırmadığını söylerken, 'Muhteşem Yüzyıl'ın favorisi olduğunu belirtti.

  - Ersoy, "Çarşamba günleri telefonlara bakmıyorum. Ev yansa cevap vermem. Yeni giren çocuğu da (Burak Özçivit) beğeniyorum" dedi. Gazetecilerin genç oyuncunun da geceye katıldığını hatırlatması üzerine Ersoy şakayla karışık sitem etti: "Bu gece buradaydı demek. Niye bana getirmediniz?"

  BARIŞ GECESİ

  İzzet Çapa, kendi mekanında tartıştığı Özcan Deniz'e zeytin dalı uzattı. İzzet Çapa, anlaşmaya uymadığı ve söz verdiği halde popüler şarkılar yerine sadece kendi eserlerini seslendirdiği için geçen yıl Nahide sahnesinden indirdiği Özcan Deniz'le Gecce.com partisinde barıştı. Magazin portalının Nahide'de verdiği davette ödülünü almak için sahneye çıkan Çapa, Deniz'den özür dileyip onu sahneye davet etti.

  'SANA KIRGIN DEĞİLİM'

  Uzatılan zeytin dalını görmezden gelmeyen Özcan Deniz, daveti geri çevirmedi. Çapa'nın üzerinden bir yılı aşkın zaman geçen bu sorunu artık çözmek istediğini söylemesi üzerine de "Ben kimseye kin beslemem. İzzet'e de kırgın değilim" dedi. Ve Nahide'de başlayan küskünlük, aynı adreste sona erdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir