Doğuş'tan diskoda şehit şov

Doğuş'tan diskoda şehit şov

Türkiye'nin yüreğine iki ateş düştü. Gaziantep'teki hain saldırının acısı henüz dinmemişken Uludere'den kaza sonucu hayatını kaybeden 10 Şehit'in haberi geldi. Kenan Doğulu, Gülben Ergen, Haluk Levent gibi bir çok isim konserlerini iptal etti. Doğuş ise başka bir yol seçti. Muğla'nın Bodrum ilçesinde özel bir clup'te sahne alan Doğuş yerli yabancı turistlere hep bir ağızdan "şehitler ölmez, vatan bölünmez" dedirti.

BURAYI İNLETELİM

Dün gece Gümbet barlar sokağında bulunan Paşa Clup'te sahne alan Doğuş yaklaşık bin kişinin katıldığı konserde yerli ve yabancı turistlere hep bir ağızdan "şehitler ölmez vatan bölünmez" dedirtti. Gece kulübünde hayranlarına seslenen Doğuş çok acı günler yaşandığını belirterek “Çok olumsuz şeyler yaşıyoruz bu kadar sesin arasında hep bir ağızdan Şehitler ölmez vatan bölünmez diyerek burayı inletelim” dedi.

FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ÇOK SANATÇI SAHNEYE ÇIKMADI

Daha sonra eğlenmeye gelen yabancı turistlerle birlikte herkes "Şehitler ölmez vatan bölünmez" dedi. Bu arada bayramın 3'cü günü sahne alacak olan birçok sanatçı sahneye çıkmadı.