Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
362.935
0.49%
26ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 26 C

  Ece Dağıstan, eleştirilere cevap verdi

  Fazıl Say'ın eşi Ece Dağıstan, evliliklerini eleştirenler için sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
  • Haber Merkezi
  • 24.03.2021 - 14:27
  • Güncelleme : 24.03.2021 - 14:34
  Ece Dağıstan, eleştirilere cevap verdi

  2019'da Milano'da nikah masasına oturan Fazıl Say ile Ece Dağıstan geçtiğimiz günlerde verdikleri bir röportajda evliliklerini anlatmışlardı. Ünlü çift, "Evlerimizi birleştirmedik." açıklaması çok konuşulmuştu. Ece Dağıstan, gelen eleştirilere cevap verdi.

  "TEK AMACIM VAR"

  Ünlü çiftin bu yaşam tercihi sosyal medyada çok konuşuldu, üzerine binlerce yorum yapıldı. Gelen bazı suçlamalara cevap verme ihtiyacı duyan Ece Dağıstan, "Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu." dedi.

  İşte Dağıstan'ın açıklası:

  "Köşe yazarları psikologlar sabah programları ve hatta clubhouse bunu tartışıyormuş... Ayrı evlerde evlilik evlilik sayılır mıymış. Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış!!! Kadın diyor ki eve kamera yerleştiririm temizlikçi hanımı yollarım kontrole vs.

  "ANLAYAMAZSINIZ"

  Astrolog bilmem ne hanım 'Fazıl oğlak burcudur o istemiştir' diyor. Bana da 'yengeç burcu' uygun bulunuyor. Dedikodu programı yapan 3 evlilik sayısız ilişki yaşamış ama hala 'kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır' diyen tiplerden bu kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz.

  Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiçbir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu.

  "İKİ EVİMİZ VAR"

  Bizim 2 evimiz var doğru, ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil. Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece, ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz. Ve doğrudur ki sırt çantamızla gidip geliyoruz... Bu zahmetli mi? Evet bazen. Ama değer mi? Hem de nasıl.

  "BURCUM KOÇ"

  Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar. Ama bilsinler ki bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum koç.”

  Ece Dağıstan, eleştirilere cevap verdi #1

  Ece Dağıstan, eleştirilere cevap verdi #2

  Evlendikten sonra birlikte yaşamadıklarını söyleyen Ece Dağıstan, "Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl'a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz." demişti.

  AYRI EVLERDE YENİ AŞIKLAR GİBİ...

  Fazıl Say ise "Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var." sözleriyle eşinin düşüncesine katılmıştı.

  Ece Dağıstan, eleştirilere cevap verdi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir