Euro
15.2343
-0.35%
Dolar
13.6303
0.30%
Altın
792.5230
-0.26%
Borsa
1966
0.77%
Bitcoin
504.376
-2.84%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  Ece Erken bebeğinin adını açıkladı

  Ece Erken geçtiğimiz hafta yaşanan olayları anlattı ve bebeğinin adını açıkladı.
  • 19.11.2014 - 17:42
  Ece Erken bebeğinin adını açıkladı

  ece erken

  Ünlü sunucu Ece Erken geçtiğimiz hafta Serdar Ortaç’ı dinlemeye gittiği gece kulübünde eşiyle kavga etti ve bu olay günlerce manşetlerden düşmedi. Erken, olayın iç yüzünü ve evliliğini tüm açıklığıyla ilk kez anlattı.

  İşte Ece Erken'in Hafta Sonu dergisine yaptığı açıklamalarda ara başlıklar...

  - Nasıl gelişti o gece? Neler oldu? Serdar Ortaç’ı dinlemeye gitmişsiniz ama gecenin sonu kötü bitti.

  "GAZA GELDİ"

  Ben hamile kaldığımdan beri gece dışarı çıkmıyoruz. Bir tek o gece çıktık. Serkan’ın bünyesi içkiye hiç alışık değil. O gece de bir-iki kadeh içki içti ve sigaralardan dolayı ortalık duman altıydı. Aslında arkadaşlarımızla bebeğimizi kutlamaya gittik. Bizimki de “Baba oluyorum” diye gaza geldi. Ben de hamile olduğum için duygularım, tepkilerim çabuk değişiyor. Bir süre eğlendikten sonra sigara dumanından çok rahatsız oldum ve kalkmak istedim. Serkan da o gün çok üzerime geldi “Hayır kalacağız” diye. Ben lavaboya giderken elimden tuttu. Aslında gayet romantik bir hareketti ama bodyguard’lar bunu yanlış anladı. Ben ünlü olduğum ve beni tanıdıkları için olaya müdahale ettiler. Sağ olsunlar, her gittiğim mekanda tanındığım için zaten koruyorlar... O gece Serkan’ın başına çok kötü şeyler gelebilirdi ama kocam olduğu için herkes anlayış gösterdi. Sonra ben eve gittim. Eve gelince de sosyal medyadaki tüm fotoğraflarımızı ve onun soyadını sildim.

  "KORKUTMAK İSTEDİM"

  O an kafanızda bitirmiş miydiniz ilişkiyi?

  Hayır, tabii ki bitmez. O benim bebeğimin babası. Ama biraz naz yaptım diyelim. Onu korkutmak istedim. Sürünsün istedim. Süründü de açıkçası (gülüyor)...

  "O AKŞAM EVE ALMADIM"

  Siz gidince peşinizden eve gelmedi mi?

  O akşam eve almadım. Ben de hemen kilitleri falan ayarladım. Ben istemeden eve girmeye de teşebbüs edemezdi. Eve gelince sosyal medyadan resimleri, soyadını sildim ve fanlar hemen yorum yazmaya başladılar.

  "SERKAN'LA ÇOCUK İÇİN EVLENDİK"

  Bebeğin bu kadar erken olması planlı mıydı, yoksa sürpriz mi oldu?

  Serkan’la çocuk için evlendik. Yoksa ben sevgililik dönemini seven bir insanım; naz yapayım, küseyim, ayrılayım, bu tip durumları seviyorum. Ama evlenince onu yapamıyorsun. Yapınca da, görüyorsun geçen hafta neler oldu, neler yazıldı gazetelerde.

  "HAMİLELİK ÇOK GARİP BİR DUYGU"

  Hamilelik tarif edilemez bir duygu

  Hamile kaldığımı öğrendiğim gün yalnızdım ve kuafördeydim. Yan tarafta da eczane vardı. Makyözümü bekliyordum. “Hazır beklerken bir test yaptırayım” dedim. Sonra pozitif çıktı. Diğer kadınlar ne hissediyor bilmiyorum ama hamilelik gerçekten çok garip bir duygu.

  "OĞLUMUN ADI EYMEN OLACAK"

  Tarif edilemez bir şey. Bebeğinizin ismini belirlediniz mi?

  Eymen ismini düşünüyoruz. Kutlu, değerli demek.


  Görüş Bildir