Euro
10.1315
0.25%
Dolar
8.5642
0.14%
Altın
495.7
0.28%
Borsa
1.36
0.77%
Bitcoin
325.700
-4.37%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C

  Ece Erken'in eşi ortalığı karıştırdı İZLE

  Serdar Ortaç, kendisini dinlemeye gelen Ece Erken'e espri yaptı. Erken'in eşi Serkan Uçar da ortalığı karıştırıp tehditler savurdu.
  • 09.11.2014 - 08:40
  Ece Erken'in eşi ortalığı karıştırdı İZLE

  Ece Erken in eşi ortalığı karıştırdı İZLE #1

  Sürpriz bir nikahla 4 ay önce genç işadamı Serkan Uçar'la (26) evlenen ve 3 aylık hamile olan sunucu Ece Erken, eğlenmek için gittikleri mekanda boşanmanın eşiğine geldi.

  "ECE BİZE DE ÖĞRETİN NASIL YAPTINIZ BEBEĞİ"

  Etiler'deki Sahne İstanbul'da eşiyle Serdar Ortaç'ı dinleyen Erken'e Ortaç sahneden laf atarak takıldı: "Ee bak evlendiniz, ne güzel çocuk da yaptınız. Ece bize de öğretin nasıl yaptığınızı. Serkan bir ara da senle buluşup kaynaşalım, konuşalım."

  Ece Erken in eşi ortalığı karıştırdı İZLE #2

  Ece Erken'in eşi ortalığı karıştırdı İZLE

  ECE ERKEN'İN EŞİ ÇILGINA DÖNDÜ: SANA NASIL BÖYLE BİR ŞEY DER

  Bu sözlerden sonra bir anda çılgına dönen Serkan Uçar, hamile eşini kolundan tuttuğu gibi tuvaletlerin olduğu bölüme göt ürdü ve "Bu adam nasıl sana öyle bir şey diyebilir?" diye bağırmaya başladı. Güvenlik görevlileri müşterilerin rahatsız olmaması için Serkan Uçar'ı koluna girerek erkekler tuvaletine soktu.

  Ece Erken in eşi ortalığı karıştırdı İZLE #3

  Uçar'ın mekana eşini almak için girmek istediğinde eşinin gittiğini söyleyen görevlilere bu kez, “O karıyı boşayacağım nasıl benden habersiz gider ulan” diye bağırdığı iddia edildi. Fakat Uçar bu iddiayı yalanladı.

  Ece Erken in eşi ortalığı karıştırdı İZLE #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir