Euro
10.123
-0.37%
Dolar
8.6257
-0.45%
Altın
492.84
0.25%
Borsa
1.386
-0.45%
Bitcoin
368.540
-3.65%
20ºC
İstanbul
Çok bulutlu 20 C

  Ekin Türkmen arkadaşlarına sitem etti

  Babasını kaybeden Ekin Türkmen, duygularını sosyal medya aracılığıyla dile getirdi.
  • Haber Merkezi
  • 07.09.2021 - 07:10
  • Güncelleme : 07.09.2021 - 08:39
  Ekin Türkmen arkadaşlarına sitem etti

  Ünlü oyuncu Ekin Türkmen, kısa bir önce kaybettiği babasının ardından duygusal bir paylaşım yaptı... "Baba ölümü"nün empatisi kurulamayan bir duygu olduğunu belirten ünlü oyuncu, bazı dostlarına da sitem etti.

  İşte Ekin Türkmen'in sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj:

  "KENDİNİ SÜREKLİ HATIRLATAN BİR AĞRI"

  "'Evimizin direği' İnsanın babasının ölümü öyle 'zamanla alışacaksın' teselli cümlesindeki gibi alışılacak türden bir acı değilmiş. Hatta acı değilmiş! Derin bir ağrı! Kemiğinin kırılması gibi, iyileşse de bir ömür soğukta sızlayan. Bileğinin burkulması gibi, zamanla tekrarlayan yürüdükçe ağrıyan, kendini sürekli hatırlatan bir ağrı. Bedeninden bir parçanı kaybetmiş gibi eksikliğini hissettiğin, ara sıra unutup tekrar tekrar hatırladığın, bir 'ah' bir 'keşke'. 'Baba ölümü' empatisi kurulamayan bir duyguymuş.

  "ANLAMAMIŞIM"

  Kayıpları olan arkadaşlarımı hiç anlayamamışım acısının yanına bile yaklaşamamışım. Anlasam da bir damla yardımım olmazmış ya o da ayrı. Arayan ve açamadığım tüm arkadaşlarım inanın konuşmak zor oluyor tekrar yaşıyorum o anı. Desteğiniz için teşekkür ediyorum. Daha iyiyim ne demek bilmiyorum ama daha iyiyim daha iletişim kurabiliyorum.

  Ekin Türkmen arkadaşlarına sitem etti #1

  "3 GÜN ZOR DEĞİL"

  İnsan bir kayıp yaşadığında gündelik mecburi işlerinin yükünü alacak arkadaşlar arıyor, bir de seninle yas tutan birkaç dost. Acımı paylaşan mesajınızın üstüne eğlendiğiniz fotonuz koymanız acıtıyor insanı. Dünyaya düşman oluyorsun zaten. 3 gün zor değil aslında 3 gün yeter aslında. Ha bir de en önemlisi öyle bir bakış açısı kazanıyorsun ki insanın içini görüyorsun ve öyle bir kendine dönüyorsun ki kendinle tanışıyorsun.

  Ve son olarak zaman kısa, zaman hızlı, zaman az, sevmek lazım sadece sevmek!"

  Ekin Türkmen arkadaşlarına sitem etti #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir