Emine Boyner davetiyesini kendi hazırladı

Emine Boyner davetiyesini kendi hazırladı

Cem Boyner'in Bilgün Dereli'yle evliliğinden dünyaya gelen kızı Emine Boyner, Ayvalık'ın önde gelen ailelerinden Kürşat Zeytinyağları'nın ikinci nesil patronu Ali Kürşat ile Ayvalık'ta evleniyor.

Çiftin nikâhı bu akşam Badavut Yarımadası'nda kıyılacak, düğün töreni ise yarın Ayvalık-Cunda'da Cem-Ümit Boyner çiftinin evinde yapılacak. Düğün davetiyesi, ressam Emine Boyner tarafından tasarlandı.

DAVETİYEDE NE YAZIYOR

Düğün daveti için hazırlanan zarfta iki davetiye var. Emine Boyner'in siyah beyaz çiziminin yer aldığı davetiyede "Evleniyoruz, ailelerimiz ve biz, düğünümüze katılmanızdan, en mutlu günümüzde bizimle beraber olmanızdan mutluluk duyarız" yazıyor.

Diğerinde ise nikâhla ilgili ayrıntılar yer alıyor: "Hava şartları izin verirse nikâh törenimizi 30 Ağustos akşamı Badavut Yarımadası'ndaki Amanın Biyç'de gerçekleştirmek istiyoruz.

Şartlar epey doğal, kıyafet önerimiz mesela erkeklere bermuda şort, gömlek hanımlar püfür püfür rahat... Yalın ayak... Cunda'dan dört tekne alacak sizleri... İskele yok, muhtemelen kuma ya da diz boyu denize ineceksiniz. 18.30-20.30 arası Amanın Biyç'teyiz.

Nikâhtan ve güneş batışından sonra 20.30 gibi önce sandallara, sonra da teknelere geçerek geceyi bitireceğiz. Tekneler misafirlerimizi aldıkları iskelelere geri bırakacak. O gece serbest, ertesi akşam düğün var, enerjinizi ona saklayın lütfen."