Petrol
93.7
0.05%
Euro
18.2677
-0.05%
Dolar
17.9612
0.07%
Altın
1.018
0.11%
Borsa
298
0.00%
Bitcoin
427.753
-0.59%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Emine Ün'den eşi Tolga Karakaş'a duygusal mesaj

  Emine Ün, kısa süre önce Troid kanseri teşhisi konulan ve bugün ameliyata alınan eşi için Instagram hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.
  • 26.02.2015 - 16:11
  Emine Ün'den eşi Tolga Karakaş'a duygusal mesaj

  Bugün ameliyata alınan eşi için sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yazan Emine Ün, kendilerine destek olan herkese teşekkür edip şu notu paylaştı.

  Emine Ün den eşi Tolga Karakaş a duygusal mesaj #1

  "BUNUN DA ÜSTESİNDEN GELİRİZ"

  "İyileşecek benim kocam... Bana yaşattığı masal hiç bitmeyecek... O benim eşim, dostum, arkadaşım, yoldaşım, hayatımın parçası, aşkım, canım kocam... Bugün zor bir gün ikimiz içinde, onunda benimde mücadelesi... Ama atlatacağız , biz bunun da üstesinden geliriz elin elimde, gözlerim gözlerinde olduğu sürece hiçbir şey olmaz bize... Nazar değdi kısa bir süre önce doktorlar Troid K...... dedi ve hemen ameliyat...

  "MORAL VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ"

  Her şey insanlar için tabii, ama ALLAH yanımızda biliyorum, şu anda o ameliyatta, önce Allah'a sonra Prof. Dr. Mete Düren'e emanet, ben ise dışarıda dualarımla çıkacağı anı bekliyorum, Allah'ımın izni ile hayırlı bir şekilde, birkaç saat sonra çıkacak inşallah... Bu arada bize moral veren, duyup bizi arayan yanımızda olan tüm sevdiklerimize, dostlarımıza da çok ama çok teşekkür ederiz... Böyle günlerde yüzümüzü gülümsettiğiniz için… Aşkım Seni Çok Seviyorum"

  Emine Ün den eşi Tolga Karakaş a duygusal mesaj #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir