Euro
9.4579
0.03%
Dolar
7.826
-0.07%
Altın
455.72
-0.24%
Borsa
1.325
0%
Bitcoin
147.473
-2.71%
6ºC
İstanbul
Çok bulutlu 6 C
  Emrah Erdoğan Unutmadım dizisinden ayrıldı

  Emrah Erdoğan Unutmadım dizisinden ayrıldı

  Haziran ayında ekranlara gelmesi planlanan "Unutmadım" dizisinin başrol oyuncusu Emrah Erdoğan, iş prensibi nedeniyle projeye veda etti.
  • Ajanslar
  • 02.06.2015 - 08:34

  Emrah Erdoğan Unutmadım dizisinden ayrıldı #1

  Star TV ekranında Haziran ayında ekrana gelmesi planlanan "Unutmadım" adlı dizinin başrol oyuncusu Emrah Erdoğan'ın projeden ayrıldığı açıklandı.

  YOLLARI AYRILDI

  Yapımcılığını GOLD filmin üstleneceği dizinin Haziran ayında ekranlarda olması planlanıyordu. Gold Film tarafından yapılan açıklamada, başrol oyuncularından Emrah Erdoğan'ın, Gold filmle senelerdir ödün vermediği iş prensibiyle ilgili ters düşmesinden dolayı yollarını ayırdığı ifade edildi.

  PROJEYE BU ŞEKİLDE DEVAM EDİLEMEZ

  Açıklamada, projeye bu şekilde devam edilemeyeceği belirtilerek "Kısa sürede büyük emekler harcayan ekibimiz ve dğer oyuncularımıza teşekkür ederiz" denildi.

  PARAYI PEŞİN ÖDEMEDİLER, BIRAKTI

  Ünlü sanatçı Emrah'ın yatırımlara ve birikimlere önem verdiği eskiden beri biliniyor. Emrah'ın yapım şirketiyle olan anlaşmazlığının temelinde de yine para konusu yattığı konuşuluyor. Emrah, parasını peşin olarak ödemeyen yapım şirketiyle anlaşmazlığa düştü ve çekimleri devam eden diziden ayrıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir