Petrol
82.75
0.00%
Euro
17.7548
0.12%
Dolar
18.4548
-0.11%
Altın
963.5
0.05%
Borsa
326
-0.65%
Bitcoin
356.485
1.36%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  Ergen'den yeni sevgilisine: Şahdamarım mısın - Video

  Ergen'den yeni sevgilisine: Şahdamarım mısın - Video

  Gülben Ergen, sevgilisine aşk mesajları atarken fena yakalandı.
  • 12.03.2012 - 10:29

  Ergen den yeni sevgilisine: Şahdamarım mısın - Video #1

  Son günlerde evliliği ve boşanma haberleri ile gündemde olan Gülben Ergen telefonundan 'Sen canımsın benim, şahdamarım mısın sen benim, sahip misin sen bana?, rengim sensin, canım o benim' mesajları atarken kameralara fena yakalandı.

  TNT televizyonunda ekrana gelen 'Kırmızı Halı 'magazin programı, Ergen'in bu mesajlarını saniye saniye görüntülemeyi başardı.

  ETRAFINDAKİLERE GÖZÜNÜ KAPADI

  Uzun zamandır bir sevgilisi olduğu konuşulan ve ne zaman ortaya çıkacağı merakla beklenen, Mustafa Erdoğan'la boşanma davası devam eden Gülben Ergen, katıldığı özel davette basın mensupları ve konukların önünde sevgilisine aşk mesajları atarken yakalandı.

  Eşiyle boşanma aşamasında olan, üç çocuk annesi Gülben Ergen, etrafında olanlara gözünü kapadı ve dakikalarca esrarengiz sevgilisiyle mesajlaştı.

  Ergen den yeni sevgilisine: Şahdamarım mısın - Video #2

  ŞAHDAMARIM MISIN BENİM?

  Gülben Ergen'in sevgilisine attığı mesajların içinde birbirinde farklı aşk sözcükleri vardı. Ancak etrafında onlarca kameraman ve foto muhabirinin olması ünlü sanatçıyı hiç de rahatsız etmedi. Basın mensuplarına aldırış etmeyen ünlü sanatçının aşk mesajları birbirini kovaladı. Sevgilisine 'Sahip misin sen bana ' mesajını attı önce.. Ancak yanıtını beklemeden çok daha iddialı olan ikinci mesajını gönderdi. 'Sen şahdamarım mısın benim?'

  GÜLBEN'DEN SEVGİLİSİNE AŞK MESAJLARI

  YENİ1HAYAT

  Gülben Ergen'in gizemli sevgilisine gönderdiği mesajlar sosyal medyada da gecenin en çok konuşulan konusu oldu. Gülben Ergen de haberin ardından şu tweet'i attı: YENİ1HAYAT

  8 AYDIR TEK BAŞIMA YAŞIYORUM

  Gülben Ergen bugün programının sonunda da konuya ilişkin açıklama yaptı. “Kiminle mesajlaştığımın hesabını vereceğimi düşünmezdim doğrusu… Ben kendimi bir şekilde sizin aracılığınızla hesap vermiş gibi hissederim. Bu bir şarkı sözü desem, Deniz Seki yazdı desem, yeni bir hayatım Deniz Seki olsa buna güler misiniz? Bir arkadaşımla konuşuyordum diyebilirdim. Mustafa Erdoğan’la mesajlaşıyordum diyebilirdim. Ama bunların hiç birini tek tek açıklamak zorunda değilim… Boşanma davası açtım, onunla ilgileniyorum. 8 aydır tek başıma yaşıyorum. Ayaktayım. Yaşadığım hiçbir sorunu mesleğime ya da size hissettirmeden yaşamaya çalışıyorum. Ben bir anneyim. Çalışıyorum, emekçiyim. Çalışan bir anneyim. Dün gece çıkmış bu haberler, ben mesajlaşırken çekilmiş. Ama unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz. Şimdi de gülerim, sonra da gülerim… Bu 22 senedir böyle oldu. Hadi bakalım Allahaısmarladık!..”


  Görüş Bildir