Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.445
0.23%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C
  Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a sert yanıt

  Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a sert yanıt

  Paramparça dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, dizidnen ayrılan Nurgül Yeşilçay'ın 'Mobbing' iddialarına sert ifadelerle yanıt verdi.
  • 13.03.2016 - 16:53

  Oyuncu Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay'ın mobbing iddialarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

  "ERKEKLİĞİMİ BUGÜNE KADAR.."

  "Nurgül Yeşilçay'ın açıklaması üzerine zorunlu açıklamam" diye başladığı açıklamasında Petekkaya, "Her kelimesi düşünülmüş, tasarlanmış, Türk insanın yumuşak karnı neresi ise oradan vurmayı hedeflemiş yalan ve iftiralarla dolu röportajı okudum. Erkekliğimi bugüne kadar kimse üzerinden taçlandırmadığım gibi, taçlanacak durumun ‘cinsiyet' değil 'insanlık' olduğuna inananlardanım" ifadelerini vurguladı. İşte Petekkaya'nın açıklamasının tamamı:

  "KENDİ AYARSIZLIKLARINI BİR KADIN HAREKETİNE DÖNÜŞTÜRME ÇABASINDA"

  "Set ortamında kadın erkek yoktur 'oyuncu' vardır. Ama her şeyden öte olunması gereken şey, 'insan'dır. Mertlik de, 52 bölüm sonra diziden disiplinsizlikleri ve çirkin davranışları sebebiyle gönderildiğinde, beyaz gömleğini giyip, 'bu adam bana mobing uyguladı'dan başlayıp, laf aralarında dizinin reytinginin düştüğünün altını çizip, 11 yaşında erkek çocuğu annesi olmasından bağlayıp, sonucunda da 'aslında bana asıldı da ben yüz vermedim' imasına vardırmak ve tamamen kendisinden kaynaklı ayarsızlıklarını bir kadın hareketine dönüştürmek çabası değildir.

  Erkan Petekkaya dan Nurgül Yeşilçay a sert yanıt #1

  "BUNLAR DİZİDEN KOVULDUĞU İÇİN..."

  Bunlar diziden kovulduğu için sektör içinde yaşadığı hezimetin hastalıklı dışa vurumundan başka bir şey değildir. Ayrıca kadın erkek fark etmez benim de 12 yaşımda pırlanta gibi bir oğlum olduğunu, müthiş hassas ve düşünceli insan kisvesi imajına bürünmüş, demogojiler ve yalanlar üstünden kadınlığını kullanarak prim yapmaya çalışan bu insana hatırlatırım. Güneş balçıkla sıvanmaz. Yaşananların şahitleri zaten konuşacak ve gerçek gün yüzüne çıkacak.

  "İÇİM ÇOK RAHAT"

  Kendimden emin olduğum için içim çok rahat, herkese iyi pazarlar. (Ayrıca şu an çalıştığım yapım firması Endemol Shine Türkiye ve oyuncu arkadaşlarım dışında, daha önce çalıştığım oyuncu arkadaşlarıma mesela Hatice Şendil'e, 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' adlı dizide oynadığım Ayça Bingöl'e, o dizinin kadın yönetmeni Zeynep Günay Tan'a, aynı tastan çorba içtiğimiz tüm set çalışanlarına, bugüne kadar çalıştığım yapımcı firma sahiplerine fikirlerini sorduğunuzda benim sektördeki duruşumu size anlatacaklardır. Denize düşmüş yılana sarılmış Nurgül Yeşilçay'ın çirkef ve yalan sözleri ile beni yargılamayın. Emin olun gerçeği göreceksiniz)."

  Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya'yı bombaladı HABERİErkan Petekkaya dan Nurgül Yeşilçay a sert yanıt #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir