Petrol
95.78
-0.84%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
384.523
-9.52%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Erol Köse: Hülya Tanju'nun metresiydi

  Erol Köse: Hülya Tanju'nun metresiydi

  Erol Köse Hülya Avşar ve Seda Sayan'la ilgili yine sert sözler sarf etti.
  • 12.12.2011 - 08:36

  Erol Köse: Hülya Tanju nun metresiydi #1

  'Yaşlı erkeklerle birlikte olan ünlü isimler kadar evli adamlarla aşk yaşayanların da sayısı çok' diyen Erol Köse, Hülya Avşar'a da değindi.

  'Metres kelimesini kullanmak hakaret değil' diyen yapımcı ekledi: 'Hülya Avşar'la ilgili Tanju Çolak diyorum. Bu malumun ilanıdır.'

  "İstanbul, Abbas Ağalar'la dolu" dediniz. Magazin dünyasında yaşlı erkeklerle genç kadınların ilişkisine örnek olarak da İbrahim Tatlıses ile Nurettin Hasman'ı verdiniz. Sonra da evli erkeklerle ünlü isimlerin yaşadığı yasak aşklara değindiniz. Sosyal paylaşım sitesi twitter'da da sert açıklamalar yapıyorsunuz. Bunlar yüzünden sürekli adliye koridorlarına taşındığınızı söylersem, yanılır mıyım?
  Bana açılan davaları saymıyorum artık. Örneğin Hülya Avşar'la ilgili; 'Tanju Çolak' demişim. Bu arama motoru google'a yazdığınızda bütün gazetelerin arşivinde olan bir şey. "Malumun ilanı" denilen şey suç değildir. Birisi 'metres' kelimesini kullansa bu suç olamaz. Çünkü metres, zina suçken zinaya katılan kadına verilen kanundaki sıfattır. Hakaret değil, kanunun içinde yer alan bir tanım. Hülya Avşar da eski dönemiyle böyle bir durumdaysa, bu nasıl suç olacak? Mesela; Seda Sayan'ın fotoğrafları. "Seda Sayan'ın resmi" yazınca google'da çıkıyor; birisi onu twitter'a koyunca mı suç oluyor? Çünkü gizli çekim değil ki bu. Poz bu.
  Fotoğrafların da son kullanma tarihi diye bir şey yok ki.

  HÜLYA'YLA ŞAHSİ SORUNUM YOK

  Hülya Avşar da sizin gibi polemiği seviyor. Size verdiği yanıtları nasıl buldunuz?
  Benden şikayet ediyor Hülya, twitter'da 'kendini ne sanıyor dangalak, ona gününü göstereceğim' diye yazıyor. Kendini savunurken bana hem hakaret ediyor hem de beni tehdit ediyor. Geçtiğimiz gün benden şikayet eden Hülya Avşar; amcasının oğluyla bana sallıyor. Hülya alışkın bunlardan besleniyor. Şimdi kendine bu anlamda sözel bir tenis maçı yapacak birini bulamıyor. Gülben Ergen de o topa girmiyor, onu ezikliyor artık. Gülben artık Sibel Can'a çakıyor. Hülya'yı severim, senelerce birlikte çalıştık ama kariyerinin içini boşalttığına inanıyorum. Yeni sinema filmi var mı? Yok! 72. Koğuş yaptı, yerlerde. Yeni dizisi var mı? Yok. Single yaptı, bir tek kendi dinledi. Hülya Avşar markasının içi boşaldı. Kaç sene programında adam asmaca oynadı. Şovu yayından kaldırıldı. Şu anda da format sayesinde seyrediliyor. Sadece kendi başarısı olsaydı, reytingleri yüzünden TNT'den kovulmazdı. Bunları söyleyince niye kötü oluyorum? Kendisiyle de hiçbir şahsi sorunum yok.

  Geçmişte şöhret ettiğiniz isimler arasında sizi hiç yanıltan oldu mu?
  Şöhret de enteresan bir şey. Hiç ummadığınız insanın karakteri değişiyor. Atilla Taş, Hamçökelek şarkısıyla o dönem zirve yaptı. Ama yakaladığı ünü ve şöhreti taşıyamadı. Yanlış yollara saptı. Dürüst çocuktur kendisi de kabul ediyor. Bana en çok para kazandıran Ayna grubuydu. Erhan Güleryüz şöhreti taşıyamadı. Mesela Tarkan; dolu başakların en iyisi. Dünyanın en mütevazı insanı. Stüdyoda bazen karşılaşıyoruz kapıyı çalıp müsaade ister. Sen utanırsın. Orhan Gencebay kapıya kadar geçirir, utandırır.

  Tekrar İstanbul'daki Abbas Ağalar'a dönecek olursak; sizce gençleri televizyonlar bu yönde olumsuz etkiliyor mu?
  Tabii ki. Ekran önünde tecavüz ve ihaneti normalize edersek sokağa yansıması da tabii ki olacaktır. Bazen TRT'nin katı yönetimini özlediğim zamanlar oluyor. TRT'nin katı kurallar koyduğu o eski dönemleri ne yazık ki özlüyorum.

  SEDA HANi UTANMIYORDU!

  Seda Sayan'la da birlikte kahkaha dolu pozlar verdiniz, 1 hafta sonra kendisinin çıplak fotoğraflarını yayınladınız. Burada bir gariplik yok mu?
  Bir baktım Seda Sayan televizyonda bana sallıyor 'iblis' diye. Anlam veremedim, nedenini bilmiyorum. Bunlar dolduruşa gelen insanlar hayalet çevreleri tarafından. Kendi Nuriye Akman'a verdiği röportajında 'Eski fotoğraflarımdan ne utanacağım kütür kütür, şimdi olsa yine veririm' diyor sonra da bu fotoğrafları kim yayınlasa mahkemeye veriyor. Ama bunlar unutuyorlar o eski hallerini! Sanırsınız ki Fatma Girik Söz Fato'da gibi herkese hesap soruyorlar. Hesap sor da bunlardan gocunma. Yeni nesil bilmiyor bunları.

  GÜLŞEN KONUSUNDAN DOZER GEÇTi!

  Size, "Sen de sütten çıkma ak kaşık mısın?" diye sormuyorlar mı?
  Tabii ki soruyorlar. Benim bu ülkede kaç kere madara olmuşluğum, başımıza kaç tane gelen olay var. Ama onun öncesinde şu var; herkes de beni eleştirdi hatalarımda. Gizli saklı bir şey de yaşamadım. Gülşen olayını canlı yayında ilan ettim. Hâlâ o konuyu açıyorlar. 5 sene önce ayrıldım Gülşen'den. Üstünden bir dozer gibi Reha Muhtar geçti, pardon konunun üzerinden! (Takvim)


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir