Petrol
95.43
-2.77%
Euro
18.3076
-0.51%
Dolar
17.9625
0.17%
Altın
1.03
-0.90%
Borsa
2869
0.18%
Bitcoin
434.042
-2.27%
24ºC
İstanbul
Gök gürültülü sağanak yağış 24 C

  Erol özür diledi Seda affetti

  Seda Sayan'ın eski çıplak fotoğraflarını paylaşan Erol Köse davalık olunca özür diledi.
  • 10.01.2012 - 18:17
  Erol özür diledi Seda affetti

  Erol özür diledi Seda affetti #1

  ENSONHABER.com/Özel Seda Sayan, geçmişte çektirdiği çıplak pozları twitter hesabından paylaşan prodüktör Erol Köse, Seda'dan ve oğlu Oğulcan'dan özür diledi. 

  Seda Sayan, Erol Köse'ye kendisiyle ilgili olarak mahkemeden twitter yasağı kararı çıkarttırmış ve tazminat davası açmıştı.

  Seda Sayan Erol Köse'ye twitter yasağı çıkarttı

  İŞTE SAYAN'IN AÇIKLAMASI

  Seda Sayan konuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı;

  ''2011 yılının son aylarında Erol Köse tarafından twitter adresindeki sosyal paylaşım sitesinde @drerolkose hesabı kullanılarak aleyhimde çirkin bir kampanya başlatılmıştır.

  Beni, geçmişimi, ailemi ve kariyerimi hedef alan bu saldırılar karşısında yüce Türk adaletine olan güvenimle yargı yoluna başvurdum.

  Bugün (11.01.2012) günü Erol KÖSE aynı twitter hesabı üzerinden (@drerolkose ) özür mesajları yazmış ve hemen akabinde de Beyaz TV de yayınlanmakta olan Beyaz Manşet isimli magazin programına canlı yayın sırasında telefonla bağlanarak aynı cümlelerle kamuoyu nezdinde benden ve yaptığı saldırılarla son derece büyük üzüntüler yaşattığı oğlum Oğulcandan özür dilemiştir.''

  Hayat boyunca sahip olabileceğimiz en büyük hazinemiz onurumuzdur.

  Ben de yıllardır her sabah canlı yayınlarla beni bugünlere taşıyan Türk Halkına seslenirken bana açılan kucakların ve gösterilen sevginin sahip olduğum değerlerle paralel olduğunun bilincini hep taşıdım.

  Bizler, show dünyasının içinde işlerimizi yaparken hiç unutmamalıyız ki emeklerimizin karşılığını gönüllerde kurduğumuz tahtlarla her zaman Türk Halkından alırız ama en büyük cezayı da yine Türk Halkı verir.

  Erol Köse'ye hatalarını kabul edip kamuoyu huzurunda benden ve oğlumdan özür dileyecek kadar yüce gönüllülük göstermesi nedeniyle teşekkür ediyorum ve takdiri tabii ki kamuoyuna bırakıyorum.

  Siz basın mensubu arkadaşlarıma da göstereceğiniz hassasiyet için şimdeden teşekkür ederken sözlerimi çok sevdiğim şu cümleyle bitirmek istiyorum:

  Dal rüzgarı affeder ama kırılmıştır bir kere..

  Seda Sayan


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir