Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
517.658
1.92%
4ºC
İstanbul
Çok bulutlu 4 C

  Eşinden dayak yiyen o spiker konuştu

  Kasımoğlu: İnsan alışıyor zamanla..
  • 05.11.2012 - 13:37
  Eşinden dayak yiyen o spiker konuştu

  Eşinden dayak yiyen o spiker konuştu #1

  Bir dönem doktor eşi Dilaver Özturan'dan dayak yediği haberleriyle gündeme gelen spiker Zeynep Kasımlıoğlu, o günleri anlattı. "Eşim o hakaretleri bıraktı" diyen Kasımlıoğlu,  şiddetten daha kırıcı şeyler yaşadığını söyledi..

  Biri kız ikisi erkek, üç çocuk annesi olan Zeynep Hanım, bir dönem eşinden şiddet gördüğüne dair haberlerle basında oldukça yer aldı.' Quality of Magazine' dergisine konuşan Kasımlıoğlu'ndan ilginç açıklamalar:

  EVLİLİĞİ YÜRÜTMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPMAK LAZIM

  *Benim eşim zor bir adam mesleği nedeniyle stresli ve sinirli. Onu alttan almak, idare etmek gerekiyor. İnsanlar “Derviş Zeynep’i idare ediyor” diyor ama asıl idare eden benim. Çok baskın ve dediğim dedik bir karakterdir eşim, bu da işi daha da zorlaştırıyor.

  EŞİM O HAKARETLERİ BIRAKTI

  *Eşim o şiddet hareketlerini bıraktı. Baskın olması zaten mizacı onu değiştirmek mümkün değil, insan alışıyor zamanla. Evliliği bitirmek tek çözüm değil. Evlilik kutsaldır, yürütmek için elinden geleni yapmak lazım. Ayrılık da mukadder tabii ancak mücadeleni verip kazanmak daha önemli.

  ARAMIZDA ÖYLE ROMANTİK İLİŞKİ YOKTUR

  *Bizim aramızdaki şey aşktan daha değerli bana göre. Ben o mutlu olsun, iyi olsun, aman gözüne çöp batmasın diye üzerine titriyorum. Aramızda o tutkulu aşk yok ama bunlar daha önemli ve daha değerli. Ben onun en yakın arkadaşı olmaya çalışıyorum. Zaten bizim öyle romantik bir ilişkimiz yoktur biz klasik Türk anne babası gibi bir evlilik yaşıyoruz.

  BANA VURMASINDAN DAHA KIRICIYDI

  *Bir gün onu cep telefonunundun arıyorum arıyorum açmıyor. Hastası falan olabilir ama bu kadar süre geri dönmemesi meraklandırıyor beni… Delirdim… Sonra tekrar çaldırıldığımda telefonu bir hanım açtı. “Zeynep Hanım Doktor Bey ameliyatta” dedi. Ben de tamam ameliyatı bitince arasın beni dedim. Yok dedi doktor bey kendi ameliyat oluyor. Şoka girdim, inanamadım meğer yaşadığı boyun rahatsızlığından dolayı ameliyat oluyormuş ve bana söylememiş. Annesine söylerim kadıncağız üzülür diye saklamış. O anda yanında olmamak o kadar üzdü ki beni anlatamam. Bana vurmasından çok daha kırıcıydı bence."


  Görüş Bildir