Petrol
88.79
2.09%
Euro
19.5611
0.84%
Dolar
18.6332
0.01%
Altın
1.076
1.51%
Borsa
5046
1.38%
Bitcoin
321.852
0.71%
15ºC
İstanbul
Bulutlu 15 C

  Eşref Kolçak'ın sır gibi sakladığı bir oğlu daha var

  Yoğun bakımda olan Harun Kolçak'ın bir kardeşi var, ancak babası Eşref Kolçak, oğlunu cinsel tercihinden dolayı evlatlıktan reddetti.
  • 24.06.2016 - 09:39
  Eşref Kolçak'ın sır gibi sakladığı bir oğlu daha var

  1990'lı yılların sevilen şarkılarına imza atan ünlü sanatçı Harun Kolçak sevenlerini üzdü. Prostat kanseri nedeniyle ameliyat olan ve ameliyat sonrası bağırsaklarından enfeksiyon kapan Kolçak hastaneye kaldırıldı. Kolçak'ın durumunun ağır olduğu söyleniyor. Harun Kolçak aslında ünlü bir aileden geliyor.

  Eşref Kolçak ın sır gibi sakladığı bir oğlu daha var #1Eşref Kolçak oğlu Harun Kolçak ile

  EŞREF KOLÇAK'IN BİR OĞLU DAHA VAR

  Ünlü sanatçı, Yeşilçam'ın usta ismi Eşref Kolçak'ın oğlu aynı zamanda... Eşref Kolçak'ın tek çocuğu Harun Kolçak olarak biliniyor ancak iddialar tam tersini söylüyor. Bu ünlü aile yıllar önce çarpıcı bir iddiayla gündeme geldi.

  GAY OLDUĞU İÇİN REDDETTİ

  İddiaya göre Eşref Kolçak gay olduğu için diğer oğlunu reddetti. Bahsi geçen isim de aslında ünlü biri... O da Harun Kolçak gibi 90'lı yıllarda ün yapmış şarkıcı Devran Çağlar...Çağlar açıklamalarda bulunmuş ve babası olduğu iddia ettiği Eşref Kolçak'ı suçlamıştı.

  Eşref Kolçak ın sır gibi sakladığı bir oğlu daha var #2

  "ULAN BENİM GİBİ BİR ADAMIN OĞLU..."

  Devran Çağlar, konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: "Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde 'Ulan benim gibi bir adamın oğlu*bne olur mu? Bu bana yakışır mı?' diyerek baskı yapıyordu. Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim.

  BENİ HAYATINDAN ÇIKARTTI

  Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı. 20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum."


  Görüş Bildir