Euro
10.924
0.68%
Dolar
9.3643
0.36%
Altın
533.96
0.78%
Borsa
1.418
0%
Bitcoin
584.390
1.53%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Fikret Orman işadamının hışmına uğradı

  Beşiktaş Başkanı'nın barıştığı eski eşiyle Kuruçeşme'de Kibariye'nin sahne aldığı bir mekanda, bir işadamı tarafından tehdit edildiği iddia edildi.
  • 21.01.2015 - 07:18
  Fikret Orman işadamının hışmına uğradı

  Fikret Orman işadamının hışmına uğradı #1

  Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, barıştığı eski eşi Sedef Hanım ile önceki gece Kuruçeşme'de bir mekanda sahneye çıkan Kibariye'yi dinlemeye gitti. Sahneye yakın bir locada oturan çifte; Şansal Büyüka, Tümer Metin ve Saba Tümer de eşlik etti. Ancak eğlenceli başlayan gece, büyük bir kavga ile son buldu.

  Fikret Orman işadamının hışmına uğradı #2

  KİBARİYE'NİN ÖVGÜLERİ KIZDIRDI

  Kibariye'nin Orman'a, "Başkanım hoş geldiniz, ne iyi ettiğiniz de geldiniz", "Fikret Başkan'ımız da aramızda" gibi sözleri gece boyu tekrar etmesi, Orman'ın iki masa ilerisinde oturan işadamı Akın Büyükoğlu'nu çok kızdırdı. Kibariye'nin sahneden inmeden önce de "Fikret Başkan'ım gecemizi onurlandırdınız, yine bekleriz" demesi üzerine; Büyükoğlu çılgına döndü. Büyükoğlu, "Ben de buradayım, benim adımı niye söylemiyor?" diye bağırıp oturduğu yerden kalkıp Orman'ın üzerine yürüdü. Orman'ı darp etmeye çalışan Büyükoğlu, Başkan'ı tehdit de etti.

  ŞANSAL BÜYÜKA DARP EDİLDİ, POLİSLER MÜDAHALE ETTİ

  Olaylar sırasında Orman'ın yardımcılarından biri mekan dışına çıkıp polisi aradı ve "Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı içeride tehdit ediyorlar, hemen gelin" diyerek adres verdi. Telefondan yaklaşık üç dakika sonra mekana gelen polis ekipleri, hızlıca koşarak içeriye giriş yaptı. Yaklaşık 15 dakika süren olay sonrasında; Orman çifti, sivil polisler ve güvenlik eşliğinde arka kapıya yanaştırılan özel araçla mekandan çıkarıldı. Orman ile aynı masada oturan Şansal Büyüka'nın olayın tam ortasında kalarak birçok darbeye maruz kaldığı iddia ediliyor. Polis, kavgaya karışan isimlere kapıda kimlik kontrolü yaptı ve şüpheli gördüğü isimleri gözaltına aldı.

  GEÇMİŞTE DE ŞİDDETE BAŞVURMUŞ

  İşadamı Akın Büyükoğlu'nun, yıllar önce sevgilisi Tuğba Özay'a şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz aylarda ise Büyükoğlu, Şahan Gökbakar'la Reina'da kavga etmiş, onları güvenlik ayırmıştı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir