Euro
9.7116
0.15%
Dolar
8.109
0.04%
Altın
455.28
0.08%
Borsa
1.391
0.95%
Bitcoin
523.013
5.52%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C

  Gamze Topuz - Ümit Kantarcılar Boşanıyor

  40 günlük Bebekleri Olan Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar çifti boşanıyor.
  • 21.04.2015 - 11:05
  Gamze Topuz - Ümit Kantarcılar Boşanıyor

  Gamze Topuz

  Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar'ın mutluluğu kısa sürdü. Geçtiğimiz yılın haziran ayında nikah masasına oturan ve 5 Mart'ta kızları Elis Naz'ı kucaklarına alan çift, boşanma kararı aldı ve yaklaşık 10 gün önce evlerini ayırdı.

  DEDİKODULARI DOĞRULADI

  Gamze Topuz, ayrılık iddialarıyla ilgili sorular üzerine şöyle konuştu; "Evet, 10 gündür ayrıyız. Ama bu konular hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Ümit'e sorun. Ben çocuğumla uğraşıyorum. Zor bir hamilelikten sonra, sorunlu bir lohusa dönemim oldu. Bebeğimin 40'ı daha yeni çıktı. Zorlu bir süreçten geçiyorum. Zaten çocuğum bütün günümü alıyor, bir de bunlarla uğraşmak istemiyorum."

  Gamze Topuz - Ümit Kantarcılar Boşanıyor #2

  Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar, geçen yıl da ilişkilerini noktalamış, kısa bir sürede barışıp sürpriz şekilde nikah masasına oturmuştu.

  AŞÇIYLA MI BERABER

  Ümit Kantarcılar'ın birkaç aydır Mutfak Sanatları Akademisi aşçısı Nafihan Gizem Aykan'la görüştüğü, evliliğinin de bu yüzden bitmek üzere olduğu iddia edildi.

  Sosyal medya hesaplarında Kantarcılar'ı takip eden Aykan'ın son tweet'i de 'imkansız aşk'la ilgili: "Aşkın en gerçek, en saf, en çıkarsız, en masum, en imkansız halini yaşayanlar olarak hiç de şanssız sayılmayız. Acısı bile bal demiş Gülşen Abla."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir