Euro
15.5195
0.07%
Dolar
13.7291
0.48%
Altın
781.54
0.31%
Borsa
1.905
1.32%
Bitcoin
786.821
1.39%
15ºC
İstanbul
Güneşli 15 C
  Meryem Uzerli'nin dizisi final yapıyor

  Meryem Uzerli'nin dizisi final yapıyor

  Meryem Uzerli’nin dev bir bütçeyle çekilen ancak düşük reytingleri nedeniyle büyük hayal kırıklığına yol açan dizisi finale hazırlanıyor.
  • 29.02.2016 - 10:09

  Meryem Uzerli nin dizisi final yapıyor #1

  Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Hürrem karakteriyle baş tacı edilen Meryem Uzerli, şu günlerde kariyerindeki büyük çöküşün şokunu yaşıyor. 3 yıl önce kariyerinde zirveyi yaşarken tükenmişlik sendromuna yakalandığını söyleyip doğduğu şehir Berlin’e kaçan Uzerli, bir anda yapımcıların gözbebeği olmuştu. 32 yaşındaki oyuncuya astronomik ücretlerle yarışma programlarında jüri üyesi olması, reklam yüzü olması ve dizi projeleri için teklif yağmıştı.

  BÖLÜM BAŞINA MALİYETİ 170 BİN TL

  Jüri üyeliği tekliflerini elinin tersiyle iten ve "Ben oyuncuyum, şov kadını değilim" diyen Uzerli, sonunda Türk Arap yapımı dizi için anlaşma imzalamıştı. Şirket, Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Timur Savcı’yla 5 yıllık anlaşması henüz dolmadığı için Meryem Uzerli’nin tazminatını da ödeyerek el sıkışmıştı. Ödenen tazminatla beraber Meryem Uzerli’nin yeni şirketine bölüm başına maliyeti 170 bin TL’ye kadar çıkmıştı. Ünlü oyuncu, yeni dizisi için 2014’ü 2015’e bağlayan yılbaşı gecesinde yayınlanan tanıtım çekiminde rol almıştı.

  ÇEKİMLER SÜREKLİ ERTELENDİ, BEKLENTİ ARTTI

  Ancak Meryem Uzerli’nin dizisinin çekimlerinde sürekli bir aksilik çıktı. Yönetmenlerle, senaristlerle ya da başrol oyuncularıyla ilgili krizler peşi sıra geldi. Bu aksilikler tam 1 yıl boyunca sürünce dizinin çekimi de sürekli ertelendi. Bu sırada seyircinin beklentisi de aynı oranda arttı. Bu yılbaşında ise nihayet dizi seyirciyle buluştu. Düşük başlayan reytingler her hafta biraz daha eridi.

  "HATA YAPTIM" DEDİ

  Meryem Uzerli’ye yapımcısının, dizinin 13. bölümde biteceğini açıkladığı ortaya çıktı. Meryem Uzerli, aynı gün sosyal medyada içini döktü ve "Bir hata yaptım ve şimdi bir deneyim yaşıyorum. Bir oyuncu için her deneyim büyük bir hediye. Hatalar yapmaktan korkma" yazdı ama daha sonra yapımcıdan aldığı sert uyarı nedeniyle o yorumunu sildi. Bu Salı 8. bölümü ekrana gelecek olan “Gecenin Kraliçesi”nin 13. bölümde yani 5 Nisan’da bitilmesi planlanıyor.

  Meryem Uzerli'den öpüşme rekoru - Gecenin Kraliçesi İZLE

  Güzel Oyuncu Meryem Uzerli-Foto Galeri

  Meryem Uzerli nin dizisi final yapıyor #2Meryem Uzerli nin dizisi final yapıyor #3

  Meryem Uzerli nin dizisi final yapıyor #4

  YERİNE HANIMKÖYLÜ MÜ BAŞLIYOR?

  Üstelik Gecenin Kraliçesi’nin yerine yayınlanacak dizi bile belli. Çekimleri başlayan Yusuf Çim’in başrolünü oynadığı “Hanımköylü” dizisinin Uzerli’nin projesinin yerine yayınlanması gündemde. Geçen hafta petrolcü sevgilisiyle objektiflere takılan Meryem Uzerli, bir an önce Berlin’e geri dönmek istiyor.

  Reytingler Meryem Uzerli'yi tüketti

  Meryem Uzerli nin dizisi final yapıyor #5

  Meryem Uzerli artık aranan o isim değil

  Meryem Uzerli nin dizisi final yapıyor #6

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir