Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
483.805
-2.92%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C
  Gizem Karaca: Öpüşmek el sıkışmak gibi İZLE

  Gizem Karaca: Öpüşmek el sıkışmak gibi İZLE

  ‘Seni Seviyorum Adamım’ filminde bir araya gelen Gizem Karaca ve Barış Kılıç; "Umarız öpüşme sahneleri filmin önüne geçmez"
  • 18.11.2014 - 12:12

  gizem

  ‘Seni Seviyorum Adamım’ filminin başrol oyuncuları Barış Kılıç ve Gizem Karaca samimi açıklamalarda bulundu. İçlerine sinen bir aşk filmi çektiklerini söyleyen ikilinin izleyiciden ricası var: “Umarız öpüşme sahneleri filmin önüne geçmez. Bu sahneler bizim için el sıkışmak kadar normaldi. Bu karelerle hatırlanmak, emeğe saygısızlık.”

  İşte Barış Kılıç ve Gizem Karaca'nın açıklamalarından öne çıkan başlıklar...

  "FİLMİ İZLEYENLER HEMEN ÇOCUK YAPMA KARARI ALACAK"

  Gizem Karaca ve Barış Kılıç: “Filmi izleyenler ya hemen çocuk yapma kararı alacak ya da küslüklerin sona ermesi için bir adım atacaklar ve kendilerini sorgulayacaklar”

  Güzel Oyuncu Gizem Karaca-Foto Galeri

  Seni Seviyorum Adamım Fragman HD İZLE

  "SEVİŞMEK HAYATIN BİR PARÇASI"

  Filmdeki yakınlaşma sahnelerinin, senaryo ve oyunculukların önüne geçmesini istemediklerini söyleyen Barış Kılıç, "Burada çekilmiş bir film var. Kimsenin sevişme, öpüşme derdinde olduğunu sanmıyorum. Eğer o sahneler filmin önüne geçiyorsa, insanlar akşama kadar sevişsin ve birileri de onları görüntülesin. Sevişmek hayatın, dolayısıyla filmin de bir parçası. Öpüşme sahnesi var diye insanlar filme mi gitmesin? Bu konuda bir tereddütüm yok." diye konuştu.

  Gül ve Cemal'in ilk karşılaşması - Güzel Köylü İZLE

  "BİZİM İÇİN ÖPÜŞMEK EL SIKIŞMAK GiBi..."

  "Bu sahneler bizim için el sıkışmak gibi" diyen Gizem Karaca, "Dikkatlerin sadece öpüşme sahnelerine yoğunlaşması beni çok üzüyor. Filmde birçok hikaye varken, dikkatler o yöne çekildiğinde emek veren o kadar kişiye ve bize haksızlık olur" diyor.

  Gizem Karaca: Öpüşmek el sıkışmak gibi İZLE #2  Görüş Bildir