Euro
10.394
-0.11%
Dolar
8.7036
-0.06%
Altın
496.66
-0.08%
Borsa
1.411
0.6%
Bitcoin
300.801
4.73%
21ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 21 C

  Göksel: Boşanmak hiç kolay olmadı

  Göksel, yıllar süren suskunluğunu ilk kez bozdu.
  • 23.09.2013 - 14:17
  Göksel: Boşanmak hiç kolay olmadı

  Göksel: Boşanmak hiç kolay olmadı #1

  Şarkıcı Göksel, 2007 yılında beş yıllık müzisyen eşi Alper Erinç'ten şiddetli geçimsizlik nedeniyle tek celsede boşanmıştı. O gün bugündür eski eşi hakkında ağzını bıçak açmayan sanatçı, yıllar sonra suskunluğunu bozdu.

  "ALPER BENİM MÜZİKAL EŞİMDİ"

  Karşılıklı severek evlendiği eşinden fikren ve ruhen anlaşamadığı için boşanan popçu, 'Alper, benim hayattaki eşim ayrıca müzikal eşim gibiydi. O ayrılık hiç kolay olmadı. Fakat Alper'den önce de albümlerim vardı benim. Hayatta yapmaktan en keyif aldığım şey müzik. Bir şekilde yoluma devam edecektim. Bu sefer Ozan Çolakoğlu'yla çalıştım. Bana aslında biraz yalnızlık iyi geldi. Kendi üretimimi etkilediğini düşünüyorum. Biz Alper'le çok güzel şeyler yaptık, uzun müzikal kimliğimi oluşturdu o albümler ama dördüncüsünden sonra artık değişikliğe de ihtiyacım vardı' diye konuştu.

  OZAN'LA YENİ DÖNEMİM BAŞLADI

  Bundan sonraki çalışmaları için kendini ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu'na emanet ettiğini belirten sanatçı, şunları söyledi: 'Ozan'la müzik hayatımın yepyeni bir dönemi başladı. Ben de artık ne yapmak istediğimi çok daha iyi biliyorum. O yüzden bir sonraki albüm de Ozan'la beraber olacak'

  Akşam

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir