Petrol
94.68
1.40%
Euro
18.246
-0.64%
Dolar
18.58
-0.25%
Altın
1.024
-0.09%
Borsa
3554
1.99%
Bitcoin
375.455
-0.77%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C
  Gülben Ergen 4 aylık hamile iddiası

  Gülben Ergen 4 aylık hamile iddiası

  Erhan Çelik'le 28 Eylül'de İzmir Şirince'de evlenen Gülben Ergen'in 4 aylık hamile olduğu iddia ediliyor.
  • 15.10.2014 - 09:27

  ergen

  Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde İzmir’in Şirince ilçesinde sürpriz yaparak, evlendiği Erhan Çelik’le balayına Hacca gitmişti. Hac fotoğrafını da paylaşan Ergen'e tepkiler gelmişti.

  SABAH'IN İDDİASI: GÜLBEN ERGEN HAMİLE

  Sabah gazetesi Gülben Ergen-Erhan Çelik çiftinin nikah masasına oturdukları günden bu yana şehir efsanesine dönen hamilelik haberlerinin gerçek olduğunu savundu.

  İşte Sabah'taki o haberin ayrıntıları:

  Çiftin bir yakını, Ergen'in 4 aylık hamile olduğunu ama bu haberi bir süredir gizlemeye çalıştıklarını söyledi.

  4 ERKEK ÇOCUKLARI VAR

  Üstelik Ergen'in bebeğinin cinsiyetinin bile belli olduğunu söyleyen yakın arkadaşları, "Bebeğin cinsiyetinin kız olması, ikisini de sevince boğdu" dedi. Gülben Ergen'in ilk evliliğinden üç, Erhan Çelik'in ise bir oğlu var.

  FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

  Uzun süredir hamile olduğu konuşulan Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde Instagram'da bir kız bebeğin fotoğrafını paylaşmıştı. Dün akşam saatlerinde yeniden benzer bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraflar Ergen'in kız bebek beklediğine dair bir mesaj olarak algılandı.

  Gülben Ergen 4 aylık hamile iddiası #2

  GÜLBEN'DEN "VAY BE" CEVABI

  Gülben Ergen, Sabah gazetesine sosyal medya üzerinden cevap verdi. "Bu kadar özele inip tahmini senaryosunu haberleştiren Sabah Gazetesi.Karnıma bebek koyup,cinsiyetini belirlemek ve manşeti atmak Vay be!!" diyerek bebek iddialarını yalanladı.

  Bu kadar özele inip tahmini senaryosunu haberleştiren Sabah Gazetesi.Karnıma bebek koyup,cinsiyetini belirlemek ve manşeti atmak

  "EN HAFİF TABİRİYLE NAMUS NOKSANLIĞIDIR"

  Gülben Ergen'in hamile olduğu iddialarına bir eleştiri de eşi Erhan Çelik'ten geldi. Çelik Twitter hesabı üzerinden, "Bebek gibi bir kutsalı hayali olarak masa başı haberiyle anne karnına yerleştirmek, kelimenin en hafif tabiriyle namus noksanlığıdır" dedi.

  İŞTE O TWEET;

  Gülben Ergen 4 aylık hamile iddiası #3

  Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in nikah fotoğrafları İZLE


  Görüş Bildir