Gülben Ergen'den Erhan Çelik açıklama
ensonhaber.com

Gülben Ergen'den Erhan Çelik açıklama

Şakrıcı ve oyuncu Gülben Ergen’in şikayeti üzerine açılan davada mahkeme, 'Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntüleri hukuka aykırı olarak ifşa etmek' suçundan Erhan Çelik'e, 2 yıl hapis cezası verdi. Mahkeme cezayı, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına çevirdi. Mahkeme, Erhan Çelik'in, 5 yıl denetim süresine tabi tutulmasına da hükmetmişti. Bunun üzerine Gülben Ergen'den açıklama geldi.

"BU İLK ZAFER DEĞİL"

İşte Gülben Ergen'in açıklamaları: “Bugün kazanılan ilk zafer değil, devamı da gelecek. Çok zor bir süreçti, bir kadın olarak benim yaşadığım. Maalesef ülkemizde acı çeken ve çektirilen kadınlara seyirci kalmak gibi kötü bir alışkanlığımız var. Seyir ederken ya da izlerken televizyonda ya da yazılı ve ya görsel medyada, bunun içeriğini göremiyoruz ama yüzeysel bir şekilde magazinselleştiriliyor bazı acılar ve kederler. Oysaki magazinle hiçbir şekilde alakası olmayan ağırdı ve zordu.

"1,5 SENEDİR CEVAP VERMEDİM"

Sizler biliyorsunuz bunu ve bugün ilk cezanın kabulünü yaşadık ilk mayıs ayında ve sonrasında devamı da gelecek, çok daha önemli sonuçlarla karşılaşacağız . Haklı olan hiç kimsenin kendini savunmaya ihtiyacı yoktur. O yüzden ben 1,5 senedir hiç bir şekilde cevap vermedim, sadece işimi iyi şekilde yapmaya çalışıyorum ve bundan sonra da bu böyle devam edecek.”