Euro
9.6094
0.03%
Dolar
8.0221
0.18%
Altın
454.37
0.02%
Borsa
1.408
0%
Bitcoin
506.000
-1.19%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 10 C

  Gülbin Vardar: Kızım kötü yola düşebilir

  Gülbin Vardar, eski eşi Ali Uğur Akbaş ve Yeliz Yeşilmen hakkında şaşırtan iddialarda bulundu.
  • 20.08.2013 - 15:39
  Gülbin Vardar: Kızım kötü yola düşebilir

  Gülbin Vardar: Kızım kötü yola düşebilir #1

  En son Adana'da eski eşinin oturduğu sitenin giriş kapısında sinir krizi geçiren Gülbin Vardar, büyük kızı Asena ile birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  Ciddi tehditler aldığını, velayet davasını kazanması durumunda eski eşi tarafından öldürülebileceğini iddia eden Gülbin Vardar, bunların tek sorumlusu olarakta ünlü işadamının eşi oyuncu Yeliz Yeşilmen'i hedef gösterdi.

  'BABAM KARDEŞİME ŞİDDET UYGULUYOR'

  Kızı Aleyna'nın eski eşinin yanında gayet serbest bir hayat yaşadığını vurgulayan Gülbin Vardar, kızının baskı ve şiddetle orada tutulduğunu savunurken, küçük kızın ablası Asena'da bu bağlamda açıklamalarda bulundu. Babasının kardeşine ciddi anlamda fiziki şiddet uyguladığını söyleyen 15 yaşındaki Asena Akbaş,'Kardeşimin orada zorla tutulduğunu biliyorum. Ben yaşım biraz daha büyük olduğu için ve biraz daha cesur davranabildiğim için kaçıp buraya annemin yanına geldim. Ancak kardeşim benim kadar cesur değil. Benimle bir telefon görüşmesinde ağlayarak beni buradan kurtarın demişti. Bu konuda annem ve ben yetkililerden yardım bekliyoruz'' dedi.

  PSİKOLOJİM DERİNDEN ETKİLENDİ

  Konu hakkında ilk kez konuşan Asena Akbaş, annesinin ifadelerini birebir doğrular bir açıklama yaparken, 'Bu olay benim psikolojimi de derinden etkiliyor. Lütfen kardeşimi bıraksın. Orada zorla tutulduğunu çok iyi biliyorum' ifadelerini kullandı.

  SAÇIMIN TELİNE ZARAR GELİRSE ONDAN BİLİNSİN

  Tehditler aldığını iddia eden anne Gülbin Vardar ise eski eşi için ''Hiç tekin biri değildir. Sabıkalı biridir ve neden sabıkalı olduğu da herkesçe bilinir. saçımın teline zarar gelirse ondan bilinmesini istiyorum çünkü beni tehdit ediyor. Ben kızlarım ve onların geleceği için varım. Ancak o adam ve o kadın beni kızlarıma ve kamuoyuna kötü biri olarak lanse etmeye çalışıyorlar. Türk adaletine güveniyorum ancak can güvenliğimin de olmadığını biliyorum. Çünkü Ali velayeti alırsam bana ne yapar bilmiyorum'' şeklinde konuştu.

  Gülbin Vardar: Kızım kötü yola düşebilir #2

  KIZIM KÖTÜ YOLA DÜŞEBİLİR

  Tüm yaşananlara rağmen aklıselim bir ortamda bu konuları bir kez daha konuşma şansınız olsaydı bunu bir kez daha dener miydiniz? sorusuna ''Kesinlikle evet. Ben kimsenin canını yakmadım ama onlar benim canımı yakmak için her şeyi yapıyorlar. Bunun içinde son çare kızımı kullanıyorlar. Her şeye rağmen kızlarım için bunu yapabilirim'' diyen Gülbin Vardar, kızının Facebook’daki arkadaşları ile çekildiği fotoğrafları da basın mensuplarına göstererek ''Bu kız benim kızım. Daha 12 yaşında ve paylaştığı fotoğraflardaki sexapaliteye bakar mısınız? Arkadaşlarına bakar mısınız? Erkeklerle olan samimiyetine bakar mısınız? Kızım bu gidişle kötü yola düşebilir!" öngörüsünde bulundu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir