Petrol
98.06
0.68%
Euro
18.576
0.88%
Dolar
17.9618
0.52%
Altın
1.034
0.48%
Borsa
2866
1.30%
Bitcoin
442.328
6.00%
24ºC
İstanbul
Bulutlu 24 C

  Gülşen: Annelik aklımdan geçmiyor

  Popçu Gülşen, yeni albümünü ve özel hayatını anlattı.
  • 04.02.2015 - 09:30
  Gülşen: Annelik aklımdan geçmiyor

  Gülşen: Annelik aklımdan geçmiyor #1

  1996’da “Be Adam” albümüyle adım attığı müzik dünyasında 10’dan fazla albüm ve sayısız ödülle son sürat yoluna devam eden Gülşen, yeni albüm için gün sayıyor. Ünlü şarkıcı, bu heyecanını ve hayatındaki gelişmeleri ALL dergisine anlattı.

  Geçen senenin en büyük pop hitlerinden birine imza attın, ki 2014’ün hit şarkı açısından kısır bir sene olduğu söyleniyordu. “İltimas”ın Youtube’da tıklanma sayısı 42 milyona yakın. Bunu öngörmüş müydün?

  - Elbette (gülüyor). Çok büyük bir hit yazdığımda bunu hissedebiliyorum. Kalp atışlarım bana o şarkının nerelere kadar gideceğini her zaman doğru hissettirdi. Kaldı ki, bırak milyonlarca dinleyiciyi, inanmadığım, içime sinmeyen bir şarkıyı anneme bile dinletmem. İltimas bittiği an, “Hadi şu saniye çıkaralım bu şarkıyı” dediğimi hatırlıyorum yapımcım Samsun Demir’e.

  ABLAM TAM BİR HİT CANAVARI

  Bir şarkıyı tamamladığında ilk dinlettiğin yani fikrine en çok güvendiğin kişi kim?

  - Öncelikle kendi fikrim çok önemli. Tam içime sinmeden kimseye dinletmiyorum. Tamam dediğimde de fikrini aldığım kişiler, Ozan (Çolakoğlu), Samsun Demir ve ablam oluyor.

  Ne var onda bilmiyorum ama bir hit canavarı resmen. Hafif dudak büktüğü anda o şarkı öyle kalır mesela. O kadar doğru yorumlarda bulunuyor ki. Nokta atışı yapıyor ve motive ediyor beni. Bugüne kadar yanıldığı hiç olmadı.

  Pek çok kişi seni çok seksi buluyor ama ilk tanışmada gayet mahcup bir ifaden var. Enteresan bir çelişki değil mi bu?

  - (Gülüyor) Evet biraz utangacımdır aslında. Bu, üzerimden hiç atamadığım bir şey. İyice yakınlaştıktan, güven ortamı oluştuktan sonra daha rahat olabiliyorum ve o utangaçlık kalkıyor. Hatta o ortamlarda eğlenceli olduğum söylenir. Ama sahneye çıktığımda ben zaten kendimi tanıyamıyorum. Bambaşka bir dünya o. Her seferinde, “Merhaba ben Gülşen” diyerek yeniden tanışıyorum kendimle.

  "ÇOCUK HAYALİM YOK HENÜZ"

  Kariyerinde her şey yolunda. Peki çocuk sahibi olma hayalleri kuruyor musun?

  - (Gülüyor) Geçmiyor galiba henüz. Kısmet. Yaparsam da en verimli olabileceğim, bu büyük sorumluluğu tam olarak yerine getirebileceğim bir zamanda olur.

  Gülşen: Annelik aklımdan geçmiyor #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir