Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
495.612
-2.14%
9ºC
İstanbul
Sağanak yağış 9 C

  Gülşen Erol Köse'ye açtığı davayı kaybetti

  Şarkıcı Gülşen, bir dönem aşk yaşadığı prodüktörü Erol Köse'ye açtığı tazminat davasını kaybetti
  • 12.04.2013 - 09:15
  Gülşen Erol Köse'ye açtığı davayı kaybetti

  Gülşen Erol Köse ye açtığı davayı kaybetti #1

  Gülşen'in İstanbul 6. Asliye Ceza Mahkemesi’ne yaptığı şikayet üzerine hakkında dava açılan yapımcı Erol Köse’nin, şarkıcının evindeki kasetleri kilitli olmayan çekmeceden gizlice ele geçirdiği, daha sonra bu görüntüleri bazı programlarda yayınlatarak özel hayatın gizliliğini ihlal ettiği öne sürülüyordu. Ceza davası kapsamında ifade veren Köse, kasetleri gizli ele geçirmediğini ve televizyona da bu görüntüleri vermediğini öne sürdü. Köse, yargılama sonunda beraat etti. Yargıtay 12. Ceza Dairesi de Köse’nin beraat kararını onadı.

  Gülşen, Erol Köse’ye özel hayatını ifşa ettiği ve aleyhinde konuştuğu gerekçesiyle 500 bin liralık tazminat davası da açmıştı. İstanbul 13. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde altı yıldır yürütülen yargılama, dün sonuçlandı. Mahkeme, Köse’nin ceza davasından beraat kararı aldığını ve bu kararın Yargıtay tarafından kesinleştiğini belirterek tazminat davasının da reddine karar verdi.

  GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

  Gülşen, kendisi gibi şarkıcı olan bir kişiyle yurtdışı turnesinde bulundukları sırada havaalanında, araç içerisinde ve otel odasında kamerayla kaydedilen görüntülerinden oluşturulan ve evinin kilitli olmayan çekmecesinde sakladığı CD’nin Erol Köse tarafından ele geçirildiğini iddia etmişti. Şarkıcı, tazminat davasının dilekçesinde Köse’nin kendisine hitaben ‘kompleksli kadın’, ‘evli ve çocuklu ... aşk yaşıyor’, ‘... romantizmin tavan yaptığı Avustralya’da buluştu’, ‘... masaj yaptı’, ‘... Gülşen aşklarının başladığı Avustralya seyahati gün gün, saat saat Pazar Keyfi’nde’ şeklinde küçük düşürücü, onurunu zedeleyici ifadeler kullandığını ve söz konusu görüntüleri televizyonda yayınlattığını öne sürmüştü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir