Euro
10.0746
-0.04%
Dolar
8.5551
-0.1%
Altın
495.87
-0.34%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
275.206
-0.38%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C

  Hale Caneroğlu: Tırmalayarak elde ediyorum her şeyi

  'Bizim Şarkımız'da prodüktör kızı 'Nalan'ı oynayan Hale Caneroğlu: 'Keşke benim babam da prodüktör olsaydı' diyor
  • 16.02.2012 - 14:04
  Hale Caneroğlu: Tırmalayarak elde ediyorum her şeyi

  Hale Caneroğlu: Tırmalayarak elde ediyorum her şeyi #1

  Amerika'da müzikal eğitimi alan ve 'Avrupa Yakası' diziyle meşhur olan oyuncu Hale Caneroğlu, 19 Şubat'ta perdelerini açacak olan 'Bizim Şarkımız' adlı müzikalde seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  ŞIMARIK, ZENGİN KIZ

  Senaryosu Kürşat Başar'ın yazdığı, Mehmet Ergen'in yönettiği 'Bizim Şarkımız'da Yeşim Salkım, Aras Berkay Özideş, Erhan Yazıcıoğlu, Tülay Özer, Buket Dereoğlu ve Ziya Kürküt ile birlikte rol alan Caneroğlu; canlandırdığı genç şarkıcı adayı 'Nalan'ı şöyle anlatıyor: "Nalan', Türkiye'nin en ünlü müzik prodüktörünün zengin, şımarık ve star olmaya çalışan kızı. Onno Tunç'un kızı olmak gibi bir şey!" Güzel oyuncu, "Kendinizi 'Nalan'a yakın buluyor musunuz?" sorusuna ise şu yanıtı veriyor: "Keşke! Babamın, Türkiye'nin en güçlü müzik prodüktörü olmasını çok isterdim. O zaman, şu ankinden çok başka yerlerde olurdum. Ben tırmalayarak, zor şartlarda, kendi çabalarımla elde ediyorum her şeyi..."

  ÖNCE İSTANBUL!

  Hale Caneroğlu, ileride Broadway'de sahneye çıkmayı planlıyor: "Amerika'yla bağlantılarım devam ediyor. Oradaki yetkililer de 'Önce kendi ülkende rüştünü ispat et; ondan sonra buraya geldiğinde önün daha çabuk açılır' diyor. ''Çünkü onlar, 'Bu kız İstanbul'da başarmışsa, burada da başarır' diye düşünüyorlar."

  Sabah

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir